Jump to content

Ana Sayfada Öne Çıkan Ürünler

flashweb

Recommended Posts

Merhaba,

Prestashop sitemde Ana Sayfada Öne Çıkan Ürünler sayısını 20 yapıyorum,oluyor. Fakat birkaç gün sonra tekrar 8 olarak açılıyor. Modülden bakıyorum hala sayı 20 duruyor,ama anasayfada görünen 8 ürün.

Kaydettiğimde yine bu işlem böyle tekrarlanıyor.

Nedendir,ne Yapabiliriz?

• 1 month later...

anasayfadaki ürün sayısı artırılamıyor mu?

Ana Sayfada Öne Çıkan Ürünler modülünün konfigurasyon sayfasından arttırabilirsiniz. Standart 16'dır. 

Bana sorarsanız ana sayfada en fazla 10 ürün olmalı. 

Ana sayfada müşteriler en fazla 2-3 ürüne odaklanabilirler. Burada kalabalık bir görünüm yerine sizin için en önemli ürünleri az şekilde sergilemelisiniz.

Standart temayı kullanıyorum,

Ürünleri girerken kategori kısmını home seçtim sonrada modül bölümünden Ana Sayfada Önerilen Ürünler bölümünden  Görüntülenecek Ürün Sayısı bölümünü 12 yaptım,

Standart temayı kullanıyorum,

Ürünleri girerken kategori kısmını home seçtim sonrada modül bölümünden Ana Sayfada Önerilen Ürünler bölümünden  Görüntülenecek Ürün Sayısı bölümünü 12 yaptım,

Öne çıkan ürünler alanında herhangi bir kısıtlama yoktur, aşağıdaki önerimi uygulayın.

Ana sayfada 3 modül vardır, yeni gelenler, popüler ürünler ve çok satanlar.

Birinci sırada popüler ürünler var ise home kategorisindeki ürünler ilk gelen ürünler olur, fakat yeni gelenler varsa o zaman son eklediğiniz ürünler gelecektir.

Sizinde durumunuz herhalde böyle, aşağıda söylediğim şekilde sıralamayı değiştirin.

Burada gösterdiğim 2 alanın sıralaması aynı olmalı.

WzEabFOcJbF0Sjl2goH6p7CfhVTRtR.png

9qmTsb5QZRedSJYUByd2m99tKEWCNN.png

Edited by Şahin YILDIZ (see edit history)

• 2 months later...