Jump to content

Creare Cont Nou Presta 1.6.1.3


Recommended Posts

Salutare,

Am instalat pe domeniu http://artechwine.ro/ odata cu platforma si o tema cumparata de la templatemonsters. Nu intru in amanunte sa va spun ca de 1 saptamana si ceva in urma instalarii temei de le ai am avut numai erori si probleme. Desi tema lor este prezentata pe site pentru vers. 1.6 +...mi-au trimis o tema pentru o versiune mai veche..si de aici numai probleme. Intr-un final azi au reinstalat ei tot site+tema dupa ce au constatat ca nu se poate repara altfel si probabil au actualizat si tema. Deci atentie la TemplateMonsters.

 

Problema mea in continuare este ca nu pot crea conturi de clienti noi. Dupa apasarea butonului contul meu si inregistrare e-mail, completez campurile necesare si apas register. In acest moment campul de e-mail returneaza cifra 1 si bineinteles ca nu se intampla nimic.

 

Am cautat aceasta eroare sau problema dar nu am gasit un raspuns, sper sa nu il fi ratat pe undeva.

Stie cineva ceva despre acesta problema ?

 

Am reverificat crearea de clienti si logare pe localhost fara tema cumparata de la templatemonsters si pe local merge. Deci pare ca tot de la tema este problema.

 

Are cineva o solutie ?

Edited by NucuRadu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...