Jump to content

Siparişler Yönetim Panelindeki alışveriş Sekmesinde gözükmüyor.

cemil

Recommended Posts

siteye öylesine 2 ürün koydum ve hesap açıp sipariş ettim sipariş ettikten sonra yonetim panelinde, alışveriş sekmesine tıkladım ve siparişler görünmüyor.Yönetim panelindeki anasayfada istatislik toplosundada satış yok diye görünüyor.

istatislik sayfasındaki tarihi güncel tut eğer sipariş alındı diye mail geliyor yada siparişi verdiğin üyeye ait bilgilere baktığında sipariş kaydı varsa büyük ihtimal sorun ordaki tarihten kaynaklanıyor diğer türlü db ye yazımdan kaynaklanan bir hata var o sorununda çözümü tahminime göre çok zor ondan tekrar kurulum yapmanı önerebilirim.

• 3 years later...
  • 2 years later...

Prestashop 1.6.1.4 kullanıyorum müşteri fazla sipariş verdiğinde belli bir siparişten sonrası admin panelinde gözükmüyor.Örneğin müşteri 15 sipariş vermiş fakat panelde 6 tane sipariş gözüküyor geri kalan 9 sipariş gözükmüyor. Bu sorun kredi kartı ile ödeme yapıldığında gerçeklerşiyor.

Diğer sorun Havale ile ödemeyi seçtiğinde ise 500 server error Oops, something went wrong. Try to refresh this page or feel free to contact us if the problem persists. hatası veriyor. Bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Prestashop 1.6.1.4 kullanıyorum müşteri fazla sipariş verdiğinde belli bir siparişten sonrası admin panelinde gözükmüyor.Örneğin müşteri 15 sipariş vermiş fakat panelde 6 tane sipariş gözüküyor geri kalan 9 sipariş gözükmüyor. Bu sorun kredi kartı ile ödeme yapıldığında gerçeklerşiyor.

Diğer sorun Havale ile ödemeyi seçtiğinde ise 500 server error Oops, something went wrong. Try to refresh this page or feel free to contact us if the problem persists. hatası veriyor. Bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.