Jump to content

[Solved] Błąd 500 Po Aktualizacji Modułu


michal88sjz

Recommended Posts

Cześć,

Szukałem rozwiązania na forum, ale go nie znalazłem. Jeśli problem był już poruszany to mea culpa :)

Mam problem ze sklepem. Po aktualizacji modułu "Zaawansowana zgodność prawna w UE" wejście w panelu administracyjnym w "Moduły i usługi" powoduje wywaleniem błędu 500.

Error log wygląda następująco:
 

Tue Dec 15 00:12:23.235925 2015] [ssl:warn] [pid 22976] AH01909: www.advalp.pl:443:0 server certificate does NOT include an ID which matches the server name
[Tue Dec 15 02:10:43.651834 2015] [ssl:warn] [pid 6558] AH01909: www.advalp.pl:443:0 server certificate does NOT include an ID which matches the server name
[Tue Dec 15 02:10:48.229692 2015] [ssl:warn] [pid 8407] AH01909: www.advalp.pl:443:0 server certificate does NOT include an ID which matches the server name
[Tue Dec 15 07:21:50.171804 2015] [ssl:warn] [pid 8407] AH01909: www.advalp.pl:443:0 server certificate does NOT include an ID which matches the server name
[Tue Dec 15 07:45:53.279318 2015] [fcgid:warn] [pid 5348] (32)Broken pipe: [client 89.79.72.108:49782] mod_fcgid: ap_pass_brigade failed in handle_request_ipc function, referer: http://www.advalp.pl/9p00bnk9lxwihmcf/index.php?controller=AdminDashboard&token=eeff22613d396baff14c0e395b504956
[Tue Dec 15 07:50:14.686185 2015] [fcgid:warn] [pid 22973] (104)Connection reset by peer: [client 89.79.72.108:50069] mod_fcgid: ap_pass_brigade failed in handle_request_ipc function

Niestety za cienki jestem, żeby wyczytać z tego przyczynę problemu.
Reszta presty wydaje się pracować poprawnie. Adres sklepu jeśli miałby być potrzebny: http://advalp.pl
Pomoże ktoś?



Pozdrawiam
Michał

Edited by michal88sjz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jest to obecnie znany i załatany już problem - niestety zgodnie z tym co napisał jego autor moduł powinieneś przeinstalować co oznacza, że najpierw powinieneś go skasować (bezpośrednio z serwera), a następnie pobrać i zainstalować ponownie. 

 

Błędy, które pokazałeś nie odnoszą się do tego problemu, możesz spróbować włączyć tryb developerski w PrestaShop zmieniając false na true w config/defines.inc.php przy wpisie _PS_MODE_DEV_ i wtedy idąc do zakładki moduły teoretycznie powinny pokazać się odpowiednie komunikaty.

Edited by Krystian Podemski (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.
Odpaliłem tryb deweloperski. Wyrzuciło mi tym:

Unknown error w linii 58 w pliku /home/advalppl/domains/advalp.pl/public_html/modules/advancedeucompliance/advancedeucompliance.php
[4096] Argument 1 passed to Advancedeucompliance::__construct() must be an instance of Core_Foundation_Database_EntityManager, none given, called in /home/advalppl/domains/advalp.pl/public_html/controllers/admin/AdminModulesController.php on line 1492 and defined

Unknown error w linii 59 w pliku /home/advalppl/domains/advalp.pl/public_html/modules/advancedeucompliance/advancedeucompliance.php
[4096] Argument 2 passed to Advancedeucompliance::__construct() must be an instance of Core_Foundation_FileSystem_FileSystem, none given, called in /home/advalppl/domains/advalp.pl/public_html/controllers/admin/AdminModulesController.php on line 1492 and defined

Unknown error w linii 60 w pliku /home/advalppl/domains/advalp.pl/public_html/modules/advancedeucompliance/advancedeucompliance.php
[4096] Argument 3 passed to Advancedeucompliance::__construct() must be an instance of Core_Business_Email_EmailLister, none given, called in /home/advalppl/domains/advalp.pl/public_html/controllers/admin/AdminModulesController.php on line 1492 and defined

Notice w linii 73 w pliku /home/advalppl/domains/advalp.pl/public_html/modules/advancedeucompliance/advancedeucompliance.php
[8] Undefined variable: entity_manager

Notice w linii 74 w pliku /home/advalppl/domains/advalp.pl/public_html/modules/advancedeucompliance/advancedeucompliance.php
[8] Undefined variable: fs

Notice w linii 75 w pliku /home/advalppl/domains/advalp.pl/public_html/modules/advancedeucompliance/advancedeucompliance.php
[8] Undefined variable: email

Edit: Włączenie trybu developerskiego pozwoliło na uruchomienie "Moduły i usługi" i odinstalowanie modułu "Zaawansowanej zgodności". Po ponownej instalacji modułu problem nie występuje. Dzięki za wskazówki! ;-)

Edited by michal88sjz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...