Jump to content

Hledání nefunguje, pokud je zákazník přihlášen


Baudytor

Recommended Posts

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /users/zalohovane/rajrozkose.cz/raj-rozkose.cz/classes/Product.php on line 2064
SexShop




funkce function getProductsProperties(); v Product.php dostane prázdnou hodnotu, to je ta chyba. Ale proč?
Myslím, že už jsem tu na fóru jednou zahlédl, že se to tu už řešilo, tak jestli by mi někdo mohl poslat link?

Díky.
Link to comment
Share on other sites

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /users/zalohovane/rajrozkose.cz/raj-rozkose.cz/classes/Product.php on line 2064
SexShop




funkce function getProductsProperties(); v Product.php dostane prázdnou hodnotu, to je ta chyba. Ale proč?
Myslím, že už jsem tu na fóru jednou zahlédl, že se to tu už řešilo, tak jestli by mi někdo mohl poslat link?

Díky.



Nikdo z vás nemá stejný problém???? Určitě ne? :-)
Můj partner na svojí verzi Presty má totiž to samé. Takž to bude patrně obecný bug presty nebo některé její verze. Mám 1.2

Doporučuji Vám si to testnout, vyhledávat když jste přihlášení jako zákazník.... přicházíte o zlaťáky... a až to někdo z vás vyřeší, budu vděčný za zpětnou karmu ;-)
Link to comment
Share on other sites

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /users/zalohovane/rajrozkose.cz/raj-rozkose.cz/classes/Product.php on line 2064
SexShop




funkce function getProductsProperties(); v Product.php dostane prázdnou hodnotu, to je ta chyba. Ale proč?
Myslím, že už jsem tu na fóru jednou zahlédl, že se to tu už řešilo, tak jestli by mi někdo mohl poslat link?

Díky.



Nikdo z vás nemá stejný problém???? Určitě ne? :-)
Můj partner na svojí verzi Presty má totiž to samé. Takž to bude patrně obecný bug presty nebo některé její verze. Mám 1.2

Doporučuji Vám si to testnout, vyhledávat když jste přihlášení jako zákazník.... přicházíte o zlaťáky... a až to někdo z vás vyřeší, budu vděčný za zpětnou karmu ;-)



Pouzivam 1.2.5 a bez chyby ve vyhledávání.
Link to comment
Share on other sites

Já si taky myslim, že dělal nějaký úpravy v product.php, zkus tam nahrát originál soubor a pak si zkontroluj úpravy, jestli ti tam tedy něco nechybí nebo nepřebejvá.


Dobrá logická úvaha, vyzkoušeno, nicméně bez úspěchu.


Ještě nutno poznamenat, že mám na mysli ten modul pro vyhledání s nápovědou (ajax - doplní produkt ještě před kliknkutím na tlačítko), ne to standard vyhledávání Presty (to nevím zda funguje).

Vyslalo mě to ale správným směrem. Stáhl jsem si novou Prestu 1.2.5 (sám mám 1.2.2) a z classes jsem vzal dva soubory: Search.php a SearchEngine.php, ty hodil na FTP (raději si zálohujte ty staré) a VYŘEŠENO :-)
Jedná se určo o obecný BUG presty, páš známý má stejnou verzi a ne ode mě.

Děkuji za nakopnutí.
Link to comment
Share on other sites

Když tam máš úplně jinej modul na vyhledávání, tak jak to můžeš svádět na bug v Prestě? Spíš je to vyhledávání špatně napsaný. Co se týče vyhledávání a bugů, tak tam byl bug akorát s javascriptem, kterej už je opravenej...

Link to comment
Share on other sites

Když tam máš úplně jinej modul na vyhledávání, tak jak to můžeš svádět na bug v Prestě? Spíš je to vyhledávání špatně napsaný. Co se týče vyhledávání a bugů, tak tam byl bug akorát s javascriptem, kterej už je opravenej...



Aktualizoval jsem ale soubory v jádru Presty, ne v žádném neofic modulu.
A najednou to jde. Taky jsem neříkal že ofic. vyhledávání šlo v pohodě.
(možná že šlo, nevím, je to možné)
Link to comment
Share on other sites

Když tam máš úplně jinej modul na vyhledávání, tak jak to můžeš svádět na bug v Prestě? Spíš je to vyhledávání špatně napsaný. Co se týče vyhledávání a bugů, tak tam byl bug akorát s javascriptem, kterej už je opravenej...


Měl na mysli standartní vyhledávání kde je nápověda hledaného produktu. (Asi) :-D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...