Jump to content

Kopírovanie produktu


gsvector

Recommended Posts

Zdravim.
Mam problem a prosim niekoho kto mi ho pomoze vyriesit.
V eshope mam uz dake produkty napr. obuv "sandale" s nadefonovanými velkostami a s urcitym popisom.
Chcem pridat novy produkt "sandale" ktore maju rovnake velkosti a aj popis je rovnaky.
Aby som to nemusel pisat, tak som dal skopirovat predosli produkt a najprv sa opytalo "ci skopirovat aj obrazky" a potom mi to vypisalo "1 chyba 1. vyskytla sa chyba počas vytvárania objektu"
Viete mi poradit preco ta chyba? Moc mi ulahci robotu ked to budem kopirovat ako pisat dookola.
Dakujem

Link to comment
Share on other sites

Čo na takúto otázku odpovedať. Nájdi si niekoho kto Prestashop ovláda a zaplať ho. Inštalácia, update Prestashopu a práca s databázou sú základne veci ktoré musíš ovládať ak chceš prevádzkovať e-shop. Ináč sa do toho ani nepúšťaj.

Link to comment
Share on other sites

Nemam začo komu platit. Mne eshop funguje na 100% a som s nim velmi spokojny. Len som si to chcel ulahcit. Ale ked sa neda tak sa neda.
Ovládam inštaláciu, neovladam update Prestashop a neovladam pracu s databazou. Ale nerozumiem preco by som sa nemal inac do toho pustat?
Nic v zlom ale tebe urcite sudicka dala do kolísky komplet manuál na pracu s Prestashop-om. Takze si na vsetko prisiel sam bez cudzej pomoci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...