Jump to content

1. Česko(slovenský) sraz Prestashop komunity


JAKCRABBIT

Recommended Posts

Jelikož je tu dost ksichtů, které bych rád poznal, napadlo mě uspořádat meeting v nějakém z větších českých měst, samozřejmě i slovenští bratři jsou vítáni. Datum ani místo zatím není nijak stanoveno, takže prozatím dělám jen průzkum, jestli by měl někdo zájem se vůbec zúčastnit, prohodit si zkušenosti, vizitky, slevový kupony, facky, panáky Bacardi apod...

Váš názor? připomínky? nápady? :P

Link to comment
Share on other sites

nono, vždyť mám stejný nick úplně všude :) To já zas věděl, že seš to ty :P jen jsem nepochopil to, že je to o "deko lepší" :-) Na to, že nejsem grafik, a že jsem to dělal z nudy, si myslím, že je design povedený :) Jdu si umýt nohy, samochvála smrdí :D

Link to comment
Share on other sites

Mám to na webtrhu v podpisu..Odkaz na podrobné rozepsání toho, co je ten maník zač...Jinak bych to tam neměl...Jen mně sere, že ta obchodnice pod jeho psychickým nátlakem povolila a nechala mu prachy za všechen hosting, protože se bála pokut...Jestli jsi to nečet, doporučuju přečíst...Bo je to neskutečné:
http://webtrh.cz/81423-novyshop-varuji-panem-zdenkem-handlem

Když jsem ji zkoušel nastavovat prestu, pořád to padalo, nešlo skoro nic udělat, hosting prostě nejel...Tak jsem ji nabídl, že ji klidně hodím na 14 dní k sobě, aby si mohla vybrat nějakého vhodného webhostéra, hlavně spolehlivého...

Ale už jsme OT :-)

Link to comment
Share on other sites

Bohužel, nabízet tam může kdokoliv cokoliv...Jen mně pak oslovili další dva, co maj u nich hosting s prestou a že mají stejný problémy, jestli bych jim pomohl...V čem jim můžu pomoct? Hosting si musí najít sami...Vidina shopu zdarma zaslepuje to ostatní, bohužel...

Ok, tak zpět k tématu: ač abstinent, koupím každému, kdo pojede na sraz, panáka :-) Takže hlasujte pro Brno :-)

Link to comment
Share on other sites

Mám takový pocit, že všichni, kdož hlasoval v anketě o místě konání srazu, jsou lidé, kteří se o to zajímají trochu hlouběji. Uživatelský potěr tam díky tobě asi nedorazí, čímž to neber ale osobně...!

:lol: :coolgrin:

Link to comment
Share on other sites

Mám takový pocit, že všichni, kdož hlasoval v anketě o místě konání srazu, jsou lidé, kteří se o to zajímají trochu hlouběji. Uživatelský potěr tam díky tobě asi nedorazí, čímž to neber ale osobně...!

:lol: :coolgrin:


Ale jo urcite jo, ja jsem uzivatel, php kod mi nic nerika, css sem videl akorad z vlaku ale sem pro kazdej mejdan ;-)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Kterej blbec pořád kliká na to Brno, včera jsem tam projížděl ze Slovenska, FUCK OFF D1!!!


Za tou pumpou ÖMV pravidelně stávají modré celní gumy a o kus dále zase mají buzerplac státňáci. Brno nechci, takže ač Brno vyhraje, nejedu - přijeďte do Prahy >:( :-P
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A že se Vám chce někde scházet ve městě. To mně by se to líbilo v přírodě, zamluvit nějaký chatky, udělat oheň, pěkný počasí, čerstvý vzduch a noc je dlouhá. Má to nějakou chybu ?

Link to comment
Share on other sites

A že se Vám chce někde scházet ve městě. To mně by se to líbilo v přírodě, zamluvit nějaký chatky, udělat oheň, pěkný počasí, čerstvý vzduch a noc je dlouhá. Má to nějakou chybu ?


Musel by to někdo zamluvit, vybrat zálohy apod...
Link to comment
Share on other sites

A že se Vám chce někde scházet ve městě. To mně by se to líbilo v přírodě, zamluvit nějaký chatky, udělat oheň, pěkný počasí, čerstvý vzduch a noc je dlouhá. Má to nějakou chybu ?


Musel by to někdo zamluvit, vybrat zálohy apod...



.....no vidííííš, ty na to jsi ten pravej kdo to bude organizovat! Svolej lidi na zálohy, udej číslo účtu kam to zaslat a může se to konečně někam hnout, jinak se tímhle tempem asi nikam nedostaneme!

:-P

ps: už vidím jak soptíš ;-)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ok, jelikož vyhrává Praha a Brno, navrhuji vybrat nějakou kempovací oblast někde uprostřed, nejlépe u vody, tak sem postněte nějaký tipy...


Tak jak jsme na tom? Jinak pokud jde o ubytování, hodně dobrá oblast se nabízí kolem Jihlavy. V této lokaci by se něco dobrého mohlo najít, každopádně notebooky a internet sebou! :)

Ještě ale nikde nebyl vystaven seznam stopro zájemců, aby náhodou nepřišla doba, že plná huba keců a žádná akce! >:-(
Link to comment
Share on other sites




tak jako tenhle "camp" jako nizsi cenova je ok(velke dářko kam se kvuli dire neda dostat je lepsi), vylozene negativni reference nejsou, ale zasadni vec je ta, ze mezi vojnovym mestcem a zdarem je v mediich dobre znama propadla silnice kvuli stredovekymu dolu!!! takze je to cely leto nepristupny od tyhle strany...to jen aby ste nebloudili:-)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...