Jump to content

(VYŘEŠENO) bankwire discount - Platba převodem se slevou


milan77

Recommended Posts

Zdravim,
neřešil jste už někdo nějaký modul, aby při platbě převodem se dala dát nějaká sleva?
Rozchodil jsem a částečně upravil a přeložil modul cashondeliverywithfee na přičtení přirážky za platbu na dobírku, tak jestli neexistuje něco podobného, jinak byhc se do toho musel pustit a nějak to splácat...

Kdyby někdo věděl, budu rád za každou radu, díky

Link to comment
Share on other sites

Cože? sleva na platbu předem?

Nastavíš cenu dopravy a dotyčnej zaplatí pouze tu dopravu, pokud bude platit předem, pokud bude platit na dobírku, zaplatí příplatek za dobírku, tak nač nějaká sleva? Nebo mu chceš jako dát slevu ještě z tý dopravy jo?

Link to comment
Share on other sites

nene, chtěl bych dát slevu, např. 2 %, z celkové ceny.
Podobně, jako je tomu u cashondeliverywithfee, což je COD, kde si jen nastavim buď příplatek v K4 nebo procentuelní.
Ten funguje perfektně, akorát nemůžu zase přijít nato, aby se mi updatovala celková cena v košíku.

Link to comment
Share on other sites

No, fakt netušim, nakupuju výhradně na internetu a tohle jsem neviděl v žádným shopu, jestli chceš dát někomu slevu, tak mu jí prostě dej :) nebo mu dej kupon na další nákup, proč to řešit tak složitě... a kuponem si ho zavážeš k dalšímu nákupu... víš jak...

Link to comment
Share on other sites

Jo, kdyby to bylo tak jednoduchý, když dostaneš příkaz od přítelkyně, těžko se tomu dá ubránit :-)))
Ne, teď vážně, my jsme prostě chtěli zvýhodnit automaticky platbu předem. Ale je fakt, že by se to dalo žešit slevovým kuponem, akorát to už neni automaticky

Link to comment
Share on other sites

Zdravim,
neřešil jste už někdo nějaký modul, aby při platbě převodem se dala dát nějaká sleva?
Rozchodil jsem a částečně upravil a přeložil modul cashondeliverywithfee na přičtení přirážky za platbu na dobírku, tak jestli neexistuje něco podobného, jinak byhc se do toho musel pustit a nějak to splácat...

Kdyby někdo věděl, budu rád za každou radu, díky


Mal som tento istý problém, lebo tovar kupujem na predfaktúru a tovar príde niekedy až o mesiac (vyrába sa na základe objednávky). Preto ak zákazník je ochotný zaplatiť vopred a čakať na tovar chcel som ho nejak zvýhodniť.

Vyriešil som to percentuálnou zľavou za platbu vopred a pre kód zľavy som nastavil neobmedzené možnosti (všetok tovar, všetci zákazníci a pod.). Urobil som na zľavu upútavku - banner a "vysvetlivky k použitiu":http://mhl.sk/content/12-platba-vopred. Taktiež upozornenie v košíku pri procese nákupu (obr)
Zákazníci to bez problémov a dosť často využívajú.

20845_8nmcsfmi49BMZpDs1BK2_t

Link to comment
Share on other sites

Tak už jsem to rozchodil a už mi to i funguje, lehce jsem se zapotil, ale výsledej je perfektní :-)
Takže u volby platby mám slevu 2% a rovnou mi to tam píše o kolik bude sleva na objednávce a v dalším kroku už mi to napočítá celkovou cenu sníženou o tu slevu...paráda:-)

Akorát si nevim rady, jak zupdatovat cenu v košíku, aby se shodovala s cenou v posledním kroku (se slevou).
Ten samý problém mám u modulu cashondeliverywithfee.

Věděl by někdo?

Link to comment
Share on other sites

Tak mám zásadní problém.
Ve validation.php mám $total = -$PAYfee + $cartcost;
Po výběru platby mi to normálně načte částku s tou slevou, ale po potvrzení objednávky mi to do objednávky tu částku neakceptuje a místo, aby slevu odečetl, tak do objednávky přičte. Jsem myslel, že to bere tu částku, co je ve validation.
Věděl by někdo, kde mám co změnit, aby to fungovalo korektně?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...