Jump to content

PrestaShop a Daňová evidence ?


Georgex1

Recommended Posts

Zdravím,
chtěl bych se za měsích vrhnout do podnikání, a už mám kostru prestashopu hotovou. Nyní řeším, v jakém programu vést daňovou evidenci.
Co jsem koukal a zkoušel fce programů placených i volných, vyšel mi zatím pouze jeden a to PROFIT (je free). Nemá sice sklad, ale ten bych řešil v prestě. Placený programy jako Pohoda nebo Helios Red ho stejně mají až v nabídce až od 8 tisíc.
Navíc jsem dnes zjistil, že podporuje import faktur z presty ... už mám naistalovaný modul na import ExportOrders
---------------------------------
vypis z mailu z podpory
---------------------------------
2) Import dat
» Nová funkce pro import faktur ze souboru ve formátu CSV nebo TXT.
» Předpřipravená konfigurace pro import faktur z e-Shop systému PrestaShop.
---------------------------------
PS: tato možnost je už asi v placené verzi , necelé 2 tisíce, oproti placeným přes dva (základ)

Také by mě zajímalo, jak to řešíte ... jestli importem a do jakého programu, zkušenosti

Díky moc za odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

Presta NEMA sklad. Ziadna evidencia prijmu na sklad, priemerne ci ine ceny , fifo, lifo vedenie skladu, vyrobne cisla, zarucne doby. Prijemky vydajky prevodky neexistuju. Nemozes editovat objednavky - jednoducho je to predajny system cez internet. Urcite nema certifikaciu uctovneho systemu, faktury nemaju nic spolocne s danovym dokladom - pokial si ich sam neupravis...

Link to comment
Share on other sites

Si myslím, že zase když tomu člověk trochu rozumí (html, php), tak díky fóru se z něj dá udělat mnoho.
Jejikož budu instalovat TV a sat a shop bude fungovat jako podpora, aspon ze začátku ... tak vedení skladu nějak nepotřebuju ... jinak by mě zajímalo jak řešíte SKLAD?

Pomocí tohodle webu, díky všem, kteří tu přispívají :-)

jsem si přidělal úpravy objednávek do adminu ... přes order_modify, fakturu jsem si taky upravil viz příloha ...

Je mi jasný, že to není rovnou pro dan. evidenci - jaké programy používáte a komunikace mezi sebou ...

20836_XAM4QrnD7d8fKpBH01Vb_t

Link to comment
Share on other sites

Jak řešit sklad? Zatím bude postačovat automatické upozornění e-mailem na zadanou adresu, kde se zvolí možství jednotek, při kterém se tento e-mail automaticky vygeneruje a odešle. Presta na to má i templates e-mail. Pokud je položka nastavena na 5 ks. +/- dojde k odeslání. Alespoň takto si to budu nejspíš praktikovat já, ve spojení s Outlookem to bude bohatě stačit. V Outlooku už udělám objednávku sám. Navíc, v MS.O lze nastavit generování objednávek - e-mailů automaticky, odešle, potvrdí.. hotovo!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...