Jump to content

Usunięcie Domyślnego Sposoby Dostawy (Prestashop 1.5)


brando007

Recommended Posts

Witam,

 

Szukam sposobu na usunięcie domyślnego sposobu dostawy w Prestashop 1.5 Mam włączoną opcję szybkich zakupów - na jednej stronie mam możliwość zalogowania się, wyboru sposobu dostawy i następnie płatności. Chciałbym zlikwidować domyślny sposób dostawy tj. tak, aby wymusić na użytkowniku zaznaczenie sposobu dostawy. Aktualnie zaznacza się domyślny sposób dostawy (radio box), a chciałbym, żeby na początku nie było nic zaznaczone, a gdy użytkownik nie zaznaczy to ma wyrzucić błąd. Na razie zrobiłem, że nic nie jest zaznaczone, czyli zakomentowałem w pliku order-opc.tpl (około 135 linijka):

...

<input class="delivery_option_radio" type="radio" name="delivery_option[{$id_address}]" onchange="{if $opc}updateCarrierSelectionAndGift();{else}updateExtraCarrier('{$key}', {$id_address});{/if}" id="delivery_option_{$id_address}_{$option@index}" value="{$key}" {*if isset($delivery_option[$id_address]) && $delivery_option[$id_address] == $key}checked="checked"{/if*} />

...

Teraz to wygląda tak, że nic nie jest zaznaczone, ale jak zaznaczę to automatycznie się odznacza ... Szukałem też rozwiązania w js, ale nie znalazłem nic ciekawego. Ktoś pomoże?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...