Jump to content

Problem Menu


ak47mgr

Recommended Posts

Witam,

Na wstępie chciałbym przeprosić moderatorów forum jeżeli temat, który założyłem nie znajduje się w odpowiednim dziale. 

Moim problemem jest szablon, który bardzo mi się podoba i jest w wersji darmowej z strony : http://www.leotheme.com/prestashop/themes/313-leo-gamegear.html
Mam na tą chwilę zainstalowany silnik Presty 1.6.1.2, kiedy wrzuciłem szablon na serwer powstało coś takiego :
www.formasklep.com.pl całe menu jest rozjechane. Nie wiem w czym tkwi problem. Zła instalacja czy może coś innego. sad.gif  Jeżeli szablon jest nie kompatybilny to go odpuszę. Ale pozowlę sobie zaznaczyć, że mi na nim zależy.Wyszukiwarka znika z szablonu pojawia się. Proszę o zoabaczenie jak powinien szablon wyglądać z strony producenta w wersji "LIVE".  
Bardzo proszę o pomoc. 

z poważaniem,
Sebastian

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za szybką odpowiedź. Gdzie mogę znaleźć opcję modułu do"wyszyczenia" blocktopmenu?

I jeszcze jedno pytanie. Jak mogę usunąć możliwość edycji tego szablonu. tzn chodzi mi o te rozwijane zębatki z zmianą koloru tła np. 
,aby było tak jak ja ustawię dla wszystkich użytkowników. 

Edit.

 

Dziękuję bardzo znalazłem i wyczyściłem. :) Udało się. Tylko dlaczego mam menu x 2?

Edited by ak47mgr (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Wiem, że to pewnie wygląda na to jakbym szedł na łatwiznę, ale przesiedziałem mnóstwo godzin przy tym i szukam. Dla Was to pewnie są 2 kliknięcia. Gdyby Pan mnie nie odesłał do linku nie znalazł bym tego i nie mógł tego poprawić. Więc jakbym mógł prosić o nakierowanie mnie jak szukać tego menu standardowegoi zębatek- po prostu mnie nakierować, będę bardzo wdzięczny.

Link to comment
Share on other sites

Przy czym mnóstwo czasu spędziłeś? Wystarczy się zapoznać z panelem admina, jest to podstawowy błąd początkujących osób którzy szukają godzinami rozwiązania w internecie a wystarczy chwile spędzić w panelu sklepu i z głowa poprzeglądać zakładki.

 

Gdyby Pan mnie nie odesłał do linku nie znalazł bym tego i nie mógł tego poprawić.

To świadczy o leniwości, przecież tak to forum jak i inne w którym udzieliłem tobie odpowiedzi posiada wyszukiwarkę, więc odpowiedzi można wyszukać.

 

Menu i konfigurator to moduły, więc tak jak pisałem odsyłam do tej własnie zakładki w panelu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, masz rację zamiast od razu wejść w Panel Admina i tam działać nie potrzebnie zagłębiałem się w google. 

Jeszcze raz dziękuję. 

udało mi się usunąć zębatki... jeszcze tylko te podwójne menu.. hmmm... z tym będzie zdecydowanie gorzej...

Link to comment
Share on other sites

ach te szablonu Leo.... tego na logike sie nie ogatnie ;)

 

patrzac w zrodlo jedno menu masz umeiszczone standardowo, a to pierwsze od gory umieszczone jest w jakims widgecie.... co to, gdzie to? to juz wie tylko Leo ;/ musisz szukac gdzies w konfiguracjach szablonu lub jego dodatkowych modulach. albo powielony jest hook albo gdzies w konfiguracji bedzie "dodaj menu". w pierwszej kolejnosci musisz namierzyc tego widgeta i w nim szukac.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pisaałem do Leo i odpisał mi

Dear mate,, jeżel
please login your backoffice 
then move blockuserinfo module to out HookTop
and try again
tks,
 Może mi ktoś to wytłumaczyć jak mam to zrobić? Po wpisaniu w modułach w wyszukiwarce "blockuserinfo" Wyskakuje mi Block info użytkowników, jeśli to jest to, to jak to przesunać do HookTop jeżeli dobrze rozumiem tłumaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...