Jump to content

Termék a vevő igénye alapján


kengo06

Recommended Posts

Sziasztok!

Most ismerkedünk a PS programmal, a sok-sok funkciójával. Az alábbi termékkialakításhoz kérünk egy kis segítséget.

Feliratozott termékeket szeretnénk feltenni a PS-ba. Adott egy alaptermék, melyhez lennének "konzerv" feliratok. Ezekből kellene választani egyet a vevőnek. Ha nincs neki megfelelő, akkor tudjon megadni egy szabadon megfogalmazott pár szavas szöveget. Biztosítani kellene, hogy minden szöveghez legyen többféle betűtípus, melyből szintén választania kellene.

Meg lehet ezt oldani?

Előre is köszönjük az ötleteket.

Link to comment
Share on other sites

Köszönjük a gyors választ.

 

A fejlesztést csak a legvégső esetben lépnénk meg, mert az egyedi fejlesztések problémát szoktak okozni a frissítéseknél. Bízom abban, hogy más is forgalmaz valami hasonlóan "összerakható" terméket, így csak akad rá valami modul-megoldás.

 

Eddig a termékjellemzőkbe próbáltam meg kialakítani. A szövegeket sikerült is, bár az egyedi szöveg már itt is problémás. A betűtípust viszont nem tudom szemléltetni.

 

Az jutott még eszembe, hogy termékként vinném fel a konzervszövegeket és a betűtípusokat is. Aztán valahogy össze kellene kapcsolni ezeket, de sajnos nem jöttem rá, hogy ezt hogyan lehet megcsinálni.

Ez valami olyan eset lenne, mintha nadrágot árulnánk, kiegészítve egy nadrágszíjjal. A vevő kiválasztja a nadrágot, majd ki kell választania hozzá egy szíjat is. Ezután ennek a színét is be kellene állítani. Ez lesz a kosárba téve. Így már sokkal életszagúbb, ilyen feladat biztosan van. :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...