Jump to content

System płatności dla sklepu wielojęzycznego


tomputer

Recommended Posts

Witam potrzebuje małej pomocy przy doborze systemu płatności dla sklepu wielojęzycznego z obsługa kilku walut.

 

Korzystam z modułu Paypal ale po ostatnich zmianach po stronie PayPal-a  zastanawiam się nad zmianą. Problem polega na tym że po przekierowaniu na stronę Paypala nie zawsze pokazuje się opcja zapłać kartą czasem zamiast tego jest opcja utwórz konto. Nie wiem z czego to wynika ale poza tym system wg mnie jest mało intuicyjny i dla klientów którzy płacą głównie kartą kredytową i kładzie nacisk na płatności via paypal.

 

w załączniku widać że po kliknięciu w sklepie na opcję pay with paypal przekierowuje na stronę paypal w której brak opcji zapłać kartą.

 

  hwiVXqz.jpg

 

Szukam czegoś co będzie bardziej intuicyjne. Główne założenie to łatwość dokonywania płatności kartą kredytową, wielojęzyczność modułu pod prestę, w miarę konkurencyjne warunki finansowe. 

Większość klientów to klienci zagraniczni i nie zależy mi na tym żeby na liście pojawiały się wszystkie polskie banki jak jest np w payU czy przelewy24. 

 

Wiem że jest sporo ale testowanie funkcjonalności każdego z nich po kolej to syzyfowa praca.

 

Czy macie jakieś doświadczenie i sprawdzone systemy płatności dla Presty dla sklepów wielojęzycznych.

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Edited by tomputer (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

eot.   mylisz jezyki z krajami :P

 

Paypal ma najwieksze zaufanie u "zagraniczniakow" i najbardziej go znaja

 

jest myk do ustawienia paypala aby nie przekierowywal na strone utworzenia/zaplaty z konta

 

w pliku modules/payapal/express_checkout-dodanybilling/process.php

w okolicach lini 147 zmien

$fields['LANDINGPAGE'] = 'Login';
na
$fields['LANDINGPAGE'] = 'Billing';
 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...