Jump to content

Statusy zamówień jak usunąć gdzie znaleźć szablony ?


AlwinKolano

Recommended Posts

Witam,

 

1. Mam problem ze zlokalizowaniem gdzie ustawiało się szablon wiadomości pod odpowiedni status.

 

Poniżej wyjaśniam o co mi chodzi

 

Kiedy ustawię status zamówienia na "Wysłane" wysyła się email o szablonie "in_transit" (to widzę w logach wysłanych wiadomościach) natomiast w moich statusach przy "Wysłane" jest szablon wiadomości "shipped" i do tego jest odznaczone "wyślij email do klienta".

 

2. Jak usunąć/ukryć zbędne statusy korzystam praktycznie z 4 statusów

 

W załączniku zamieszczam moje statusy

 

post-970729-0-40837200-1446651476_thumb.png

 

 

Odnośnie statusu wysłane dla próby zaznaczyłem opcję "Wyślij email do klienta" no i jest problem bo w tym wypadku wysyłane są dwie wiadomości "in_transit" i "shipped".

 

 

 

post-970729-0-84942700-1446652345_thumb.png

Edited by AlwinKolano (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1. Stwórz własny format meila z informacjami i wgraj plik do folderu mails/pl następnie pod dany status w edycji przypisz ten format (tam się wybiera format wiadomości).

2. Jeżeli nie można ich usunąć przyciskiem to nie kombinowałbym z bazą danych.

Należy je wyłączyć ustawiając i zmieniając opcje w edycji.

Link to comment
Share on other sites

mam stworzony własny szablon, ale problem polega na tym, że po zmianie statusu zamówienia na "wysłane" generowany i wysyłany jest mail o szablonie "in_transit" a jak widać w moich statusach podpięty jest szablon "shipped" i do tego odznaczone jest "Wyślij email do klienta"

 

Jak zaznaczę ww. opcję to generowane są dwie wiadomości "in_transit" i "shipped" moje pytanie brzmi gdzie znajdę ustawienie które odpowiada za wysyłanie wiadomości in_transit ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...