Jump to content

Zaloguj się


adbi

Recommended Posts

Posiadam już ten moduł.

 

Rozchodzi mi się, aby przy zakładaniu konta od razu był wymagany NIP i nazwa firmy, ponieważ jest to hurtownia internetowa.

Czy można pozbyć się pozycji data urodzenia ?

 

Dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Rozchodzi mi się o edycję na poziomie stwórz konto > dane osobiste. Tak aby system nie pozwolił komukolwiek na zalogowanie bez podania NIP i nazwy firmy. Screeny mogę podesłać na meila. Jak usunąć  datę urodzenia z formularza rejestracyjnego. ?

  

 

Dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje ślicznie za pomoc. Data usunięta. Jednak nie mogę poradzić sobie z formularzem Lokalizacja >> Kraje.

Wybieram jakie pole mnie interesują. Jednak wciąż wyświetla mi się wpisz imię i w formularzu Dane Osobiste i w formularzu Twoja Firma

Link to comment
Share on other sites

Masz coś mocno namieszane w plikach, i chyba nie tylko w css, poza tym masz moduł europejski numer vat, jeśli sprzedajesz tylko na polskę to nie jest ci on do niczego potrzebny. Czy poza edycją plików tpl i css były robione zmiany w kontrolerach odnośnie rejestracji? Jeśli nie to zacząłbym od przywrócenia poprawnych plików i edycji "z głową".

Link to comment
Share on other sites

Niestety tak jak mówiłam sklep tworzył ktoś dla mnie, a ja tylko dostałam go w takiej formie. Także niestety nic nie edytowałam, ponieważ nie mam jak. Właśnie NIP EU to też ciekawa sprawa, ponieważ całkowicie odinstalowałam ten moduł. Dziękuje za pomoc. W takim razie widzę, że nic więcej nie zrobię, ponieważ wina nie leży po mojej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę negować czyjejś pracy ale jeśli to jest sklep robiony na zamówienie to dosyć kiepsko się prezentuje, w zasadzie wygląda jak mocno popsuty szablon default-botstrap z zmienionymi kolorami, stopka wygląda jakby sie coś nie wczytało, poziome menu jest rozwalone, chyba klienci nie traktują was poważnie przy takim wyglądzie sklepu. Druga ważna sprawa jeśli ten "ktoś" kto wykonał sklep zajmuje się tym profesjonalnie to powinien również świadczyć usługi w ramach gwarancji poprawnego działania serwisu, w pierwszej kolejności błędy powinno sie zgłaszać do poprawki autorowi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...