Jump to content

Εγγραφή χρηστών


ilona_el

Recommended Posts

Καλησπέρα!

 

Θα ήθελα να δώσω τη δυνατότητα εγγραφής στο eshop χρηστών με διαφορετικούς ρόλους (στο front end - όχι στο back end από τον admin). Υπάρχει κάποιο σχετικό module?

 

Για να γίνει πιο κατανοητό, θα ήθελα να μπορούν να αγοράσουν τα προϊόντα τους χρήστες (πελάτες) και άλλοι να καταχωρήσουν τα προϊόντα τους (πωλητές). 

 

Στη δεύτερη κατηγορία, θα ήθελα να εμφανίζεται και πρόσθετο πεδίο (add your product).

 

Συμβουλές από τους πιο έμπειρους;;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το module μιας ινδικής εταιρίας (δε θυμάμαι όνομα) που φαίνεται καλό γι αυτή τη δουλειά αλλά κάνει και 200 ευρώ. Ένας φίλος ετοιμάζει δικό του δεν είναι ακόμη έτοιμο αλλά θα ξεκινάει από 10 ευρώ το μήνα.

 

Edit: το url της εταιρίας http://webkul.com/

Edited by tapanda.gr (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! η εταιρεία που προτείνεις φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα! Έχεις αγοράσει ποτέ από εκεί; Αξιοπιστία κ.λπ. δηλαδή γνωρίζουμε κάτι;

 

Έχει δυνατά Β2Β modules....

 

Θα με ενδιέφερε βέβαια και αυτό που αναφέρεις για τον φίλο σου! Ούτε αυτό που ετοιμάζουμε είναι ακόμη έτοιμο, οπότε υπάρχουν περιθώρια! Θα είμαστε σε επικοινωνία tapanda.gr!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω αγοράσει. Αλλά είχαν παρουσία στο τελευταίο συνέδριο της PrestaShop (γνωστό και ως PrestaShop Day {πρώην Barcamp}). To site τους φαίνεται καλά δομημένο για να είναι fake. Επαναλαμβάνω δεν έχω αγοράσει αλλά μου φαίνονται σχετικά ασφαλής επιλογή.

Μπορείς να μου αναφέρεις σε παρακαλώ πολύ τι χαρακτηριστικά ακριβώς θέλεις να έχει το module που θες ώστε να σε εξυπηρετήσουμε;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...