Jump to content

Koszty wysyłki zależne od kraju


djplasma

Recommended Posts

Witam, 

w lokalizacja/strefy wylaczylem wyswietlanie wszystkich poza krajami UE i wtedy w koszyku wyswietlaja sie tylko te kraje do ktorych jest mozliwosc wysylki... natomiast w wysylka/przewoznicy/lokalizacje i koszty jest miedzy innymi pole kraje EU, dlatego w strefach stworzylem kraje takie jak np polska, niemcy gdzie pozniej w wysylka/przewoznicy/lokalizacje i koszty do tych kraji dodalem cene wyslki np 5 euro dla pl, 4 euro dla de... ale jesli dodam produkt do koszyka to po pierwsze z listy krajow, ktore sa dostepne aktualnie wybiera mi pl (jestem w de, ip z de, jezyk domyslny de a i tak domyslnie wybiera pl) a w kosztach wysylki ponizej automatycznie podaje cene jaka jest ustawione dla lokalizacji EU, jesli zmienie kraj recznie z listy rozwijanej to nic sie nie zmienia... przeszukiwalem google ale nic mi to nie dalo, mecze sie z tym juz od 2 dni... Jak to zrobic aby automatycznie byl ustawiony kraj de a po zmianie kraju z listy rozwijanej pobieral cene wysylki przypisana do danego kraju ?

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...