Jump to content

Hiba, a termék elfogadásával


cappsys

Recommended Posts

Sziasztok!!!


Egy új problémába ütköztem, a ps oldalt Spanyolországba csinálom, a hosting stratos.es. Verziószám: 1.6.0.9
A probléma az hogy a bankeszköz nem más mint a redsys, ami mind szép és jó. Csakhogy egyben semmi haszna sincs.
Kifizeti a terméket, és miután visszadob az oldalra, csak annyit látsz, hogy nincs jóváhagyva a termék: Vagyis még mindig a kosárba van, a megvásárolt termékeknél azt írja még nem, vettél semmit az adminpanelba pedig szintén ez a helyzet..

A redsys oldalán ez a hiba: unrecognized_name.

Erre hivatkozik.. Semmit se találtam róla kb.. A redsys szerint meg kell nézni hogy a szerveren a post messages engedélyezve van. De ez a másik amiről semmit se találtam.. Gondolom erre gondoltak:



hiba_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ugyan is egy ilyen java lefut a redsys oldalán, ez ugye visszadob a weboldalunkra. Csak ebből az oldal semmit se reagál le.. Annyit hogy átdob a vásárolt termékek listára.. De engedélyezni nem engedélyezi pedig az a feladata.. Viszont lefutni akkor is lefut..

Hibát, figyelmeztetést, nem találtam.. még a redsys, se írt ki semmit sem, mármint maga a bővítmény.

Mi lehet a baj? Valamit nem engedélyeztem?? Vagy valamit be kell kapcsolni le kell tölteni? SSL-t használ az oldal, most volt új domaincsere, de minden simán ment. a téma egy alap kinézet kicsit máshogy színezve plusz bővítményt az alapokon kívül egyáltalán nem használ

Edited by cappsys (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Elsősorban azt kellene megnézni, hogy a modulnak van-e frissítése. Aztán pedig azt, hogy a modul kompatibilis-e az 1.6.0.9-el, mert mint tudjuk, ez a verzió elég bugos volt. Azzal kellene felvenni a kapcsolatot aki a modult megírta. Ha van rá lehetőséged, akkor egy friss, stabil verzióra (1.6.1.1) kellene felhúzni ezt a fajta fizetési módot és meglesni, működik-e.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...