Jump to content
  • 0

Brak przycisków przy zakupach gości


Satanix

Question

Witam.

Mam taki problem - przygotowuję klientowi upgrade z systemu 1.4 do 1.6 i nie mogę odpalić zakupów bez logowania, a konkretniej formularz autentykacji nie wyświetla przycisku "next" (rejestracja w 5 krokach) - sprawdziłem już wszystko co mogłem, przy zakupach na jednej stronie normalnie pojawia się przycisk "save" i po jego kliknięciu można bez problemu dokończyć zakupy - klient jednak się uparł, aby realizacja była 5-steps i nie mogę z tym nic zrobić. Ma ktoś jakiś pomysł na to?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

zanijmy od tego, ze 1-Click to raczej zabawka przy takim przeskoku. ogolnie.... raczej uwazajmy ten modul ogolnie za zabawke, wiecej z nim problemow i pozniejszych bledow, o czym bardzo czesto mozna poczytac na wielu forach niz samego pozytku. w niektorych wypadkach, owszem, idac dokladnie krokami powyzej moze sie udac... nieraz, ale to i tak tykajaca bomba. najczestszym bledem, chyba najgorszym, jest pominiecie upgrade od najbardziej popularnej owczesnej wersji 1.4.4.1 do 1.4.11 pomiedzy tymi wersjami wiele sie zmienilo i .11 to jednyna, ktora przy upgrade do 1.5 nie miala wiekszego problemu.

 

ale przy takich przeskokach i tak sa juz za duze zmiany miedzy samym silnikiem a polaczeniem z baza danych. juz przeskok z 1.4 do 1.5 jest bardzo klopotliwy.

 

zakladam, ze przed upgrade oczytalas sie wszelkich posow na forach, bo bylo o tyl dziesiatki razy i kopie starego sklepu na 1.4 masz zrobiona w pelni tak w plikach jak i bazie danych?

 

jezlei tak, to jeszcze niewiele straconego. mozna przywrocic lad i porzadek ;)

 

takie przeskoki raczej powinno robic sie do czytej instalacji 1.6 i przenosic poszczegolne dane recznie: produkty, klienci, zamowienia itp przez CSV (sa do tego liczne moduly czy kontrybucje - taka tez mam swoich modulach - zapraszam na strone - link w stopce) a reszte, co potrzebne a czego nie da sie przerzucic przez CSV, przez umiejetne przerzucenie danych bezposrednio w mySQL. moze bardziej czasochlonna, ale niezawodna metoda. tak juz przenosilem kilka(nascie?) sklepow, rowniez z wersji 1.2, 1.3 i nie mialem jeszcze najmniejszych problemow.

 

 

poza tym, podaj linka do tego co masz obecnie, moze problem bedzie bardziej banalny niz sie wydaje i uda sie cos odczytac ze zrodla lub konsoli. tudziez, wlacz tez konsole bledow prestay (MODE_DEV) i moze ta cos jeszcze obnazy

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...