Jump to content
  • 0

Sklepy w Prestashop problem z ustawieniami mapy


pbpo

Question

Zakładam nowy temat ponieważ po przeszukaniu forum nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Mianowicie:

Prestashop 1.6.1.1 
(sklep na localhost)

Tworze nową odsłonę strony i zamierzam wykorzystać Opcję "Nasze Sklepy".

Problem tylko jest taki.

Po wpisaniu 3 sklepów w ustawieniach (Preferencje > Kontakty sklepu) 
Na mapie wyświetlają się tylko dwa sklepy, w dodatku lokalizacja jednego z nich na mapie jest błędna ( znacznik w zupełnie innym miejscu niż powinien)
Oto screen:
yxb08e.jpg

 

Jak mogę edytować te lokalizacje ? I jak ustawić by wyświetlało 3 sklepy na mapie zamiast dwóch ? 

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Próbowałem.

 

Tylko że teraz się dziwie.

Nigdy wcześniej nie korzystałem z tego modułu i dlatego nie rozumiem jego działania.

 

Obecnie dodałem 3 oddziały i mam kontakt sklepu jako 4 główny oddział.

 

Po wejściu w <odkryj nasze sklepu> była mapa - teraz jest po prostu tabelka z danymi..

s53tm3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam to inaczej rozwiązane - na każdym sklepie w multistore mam przypisany inny sklep i widać prawidłowo mapkę + dane. Takiego czegoś jak u Ciebie nigdy nie widziałem podobnego w preście, może gdzieś jest jakaś opcja do wył mapki i takie coś się tworzy jak u Ciebie. Masz rację że powinna mapka być.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam to inaczej rozwiązane - na każdym sklepie w multistore mam przypisany inny sklep i widać prawidłowo mapkę + dane. Takiego czegoś jak u Ciebie nigdy nie widziałem podobnego w preście, może gdzieś jest jakaś opcja do wył mapki i takie coś się tworzy jak u Ciebie. Masz rację że powinna mapka być.

oczywiscie, ze jest taka opcja. wcale mapki nie musi byc.

 

PA > Preferecnje > kontakty sklepu - paramerty > pokaz uproszczony lokalizator (Bez mapy i opcji szukania. Wyłącznie spis sklepów.) -> NIE

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wiidzisz :) Kliknięte było i nawet nie zwróciłem uwagi.

Mapka już jest ale dalej mam problem z adresami.
bo jak widzieliście wyżej mam 3 sklepy (Katowice, Gliwice, Kraków)
A mapka teraz wygląda tak: (nie dość że nie ma jednego adresu to jeszcze kraków źle się wyświetla)

7mucl2.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Motyw jest taki że ja wpisalem adresy, nie wpisywalem koordynatów. sprawdzę i dam znać co i jak.


------------------------

EDIT
------------------------

 

 

Ponowne ustawienie koordynatów pomogło. Nie wiem gdzie był błąd ( bo koordynaty były identyczne do tych starych. Jednak podziałało) Dzięki wielkie :) 

Edited by pbpo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...