Jump to content

PILNE! PLIS -Panel Administracyjny - błąd 500


D3RI

Recommended Posts

Witam,

 

mam następujący problem:

Podczas próby zalogowania się do panelu administratora wyskakuje błąd 500.

500 Internal Error

The server encountered an internal error and could not complete your request.

 

Nie wiem gdzie szukać.

 

Jeden trop jaki udało mi się ustalić, to że dostęp do panelu mamy w dwie osoby.

U tej drugiej osoby, logowanie do panelu działa, na jednej przeglądarce FireFox. Na pozostałych już nie.

Działało mi do wczoraj. 

Plis help :)

Edited by D3RI (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Widzę że wysyp awarii z modułem przelewy24, posiadam własną wersje tego modułu dodatkowo jest dostosowany do ustawy konsumenckiej i w podsumowaniu wyświetla dodatkowe informacje typu jakie są produkty, w jakich ilościach jakich kwotach, koszt dostawy etc. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

tez mialem problem z modulem przelewy24, skasowalem go przed ftp, teraz juz moge wejsc do backoffice ale front dalej wyswietla blad,

dziekuje za pomoc.

Fatal error: Uncaught exception 'SmartyException' with message 'Unable to load template file 'helpers/form/form.tpl'' in /home/angeloxom/ftp/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php:127 Stack trace: #0 /home/angeloxom/ftp/classes/helper/Helper.php(114): Smarty_Internal_TemplateBase->fetch() #1 /home/angeloxom/ftp/classes/helper/HelperForm.php(231): HelperCore->generate() #2 /home/angeloxom/ftp/classes/helper/HelperForm.php(65): HelperFormCore->generate() #3 /home/angeloxom/ftp/modules/dashactivity/dashactivity.php(493): HelperFormCore->generateForm(Array) #4 /home/angeloxom/ftp/modules/dashactivity/dashactivity.php(97): Dashactivity->renderConfigForm() #5 /home/angeloxom/ftp/classes/Hook.php(498): Dashactivity->hookDashboardZoneOne(Array) #6 /home/angeloxom/ftp/controllers/admin/AdminDashboardController.php(217): HookCore::exec('dashboardZoneOn...', Array) #7 /home/angeloxom/ftp/classes/controller/AdminController.php(1745): AdminDashboardControllerCore->renderView() #8 /home/angeloxom/f in /home/angeloxom/ftp/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php on line 127
Edited by Angelox (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

co do przelewy24, chyba kazdego kto uzywa tych modulow z przeodstatniej wersji bedzie ten blad dotyczyl. sprawdzalem ale porzucilem temat. w kazdym razie blad ten wystepowal przez brak polaczenia z funckja "dislayWarning()"  ktora miala wysweitlic informacje o pojawieniiu sie nowej wersji modulu. dlaczego nie mial polaczeni? nie wiem, juz sie nie doszukiwalem, sciagnalem nowa ze strony Przelewy24.pl, zainstalowalem i dziala. ale co u mnie bylo smiejnieszego, u mnie na 3 komuterach bez problemu moglem wejsc do panelu sklepu klienta a klient na kilku komputeracch ni cholery.... a co jeszcze smiesniejsze, co komputer to inny blad :D czyli tutaj zakladam, ze tez moze to byc sprawa powiazania albo z konfiguracja komputera/przegladarki albo z konfiguracja dostawcy internetu(?) niby nic do rzeczy, ale jak pisalem, ja moglem wejsc do panelu, wylaczyc, odistalowac modul, klient wtedy mogl wejsc u siebie do panelu, po zainstalowaniu dalej u mnie bez problemu u niego kicha....

Link to comment
Share on other sites

Podmienilem pokolej wszystkie pliki i katalogi, zadna zmiana, dalej biala strona. Poddalem sie. Zainstalowalem jeszcze raz prresta. Jak dalej beda niespodzianki to zmienie na inna platforme.

a jeszcze zapytam: na jakim  serwerze masz postawiona presta? home?

 

jakie dodakowe moduly instalowales wczesniej na tej "posypanej" ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1.6.0 dziala juz bez wiekszych bledow tylko w wrsjach ostatecznych (.9 oraz .14) reszta poziada zbyt liczne bledy zeby sie na niej opierac ;/

 

druga rzecz to masz juz odpowiedz - modul przelewy24 ostatnio narozrabial dosc mocno. ma blad, w czasie pojawienia sie nowej wersji zamiast wyswietlania informacji wywala caly panel admina. tebo w pierwwszej koljenosci sciagnij w najnowszej wersji ze storny przelewy24.pl

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanie. W trybie DEV_MODE jeszcze wyświetla się taki komunikat :)

Mogę prosić o pomoc? :)

 

Notice w linii 8 w pliku /sklep/modules/przelewy24/przelewy24.php
[8] Use of undefined constant E_DEPRECATED - assumed 'E_DEPRECATED'

Link to comment
Share on other sites

No właśnie tak, jest wersja O. 

Tylko wszystko działa poprawnie, klienci płacą poprzez Przelewy24

Do sklepu wchodzimy normalnie ale zgłasza mi taki błąd w trybie DEV_MOD

I już chciałbym dmuchać na zimne :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...