Jump to content

Bardzoe proszę o pomoc - Biała strona podczas logowania do panelu administracyjnego


AlwinKolano

Recommended Posts

Byłem zalogowany w panelu, odszedłem na kilka minut od komputera po powrocie zastałem białą stronę.
Każda próba wejścia na stronę administratora wita mnie biała strona, sklep działa normalnie co mogę zrobić aby się zalogować ? 

 

Edit:

 

Hmm chyba wiem czym zostało to spowodowane, wg. informacji na hostingu na moim serwerze obecnie trwają prace konserwacyjne, dziwne tylko że sam sklep działa. No nic poczekam aż skończy się konserwacja.

Edited by AlwinKolano (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

włączyłem tryb debugowania w pliku defines.inc.php

define('_PS_MODE_DEV_', true);

niestety żadnych błędów, wpisów tylko pusta biała strona

 

z logów serwera Apache (błędów) pokazuje takie coś:

2015-09-30 06:46:10.481 [INFO] [78.156.134.55:54231:HTTP2-15] Abort request processing by PID:5535, kill: 1, begin time: 0, sent time: 0, req processed: 6
2015-09-30 07:03:42.522 [INFO] [78.156.134.55:56621:HTTP2-25] Abort request processing by PID:13089, kill: 1, begin time: 0, sent time: 0, req processed: 11
Edited by AlwinKolano (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

hurra znalazłem winowajcę od strony ftp. wyłączyłem moduł przelewy24 (zmieniając nazwę folderu). Ale dlaczego tak się stało ? Przecież nie robiłem żadnej aktualizacji moduł po prostu jest sobie zainstalowany.

 

Problem rozwiązany w dniu wczorajszym była jakaś aktualizacji Przelewów24, (jestem w szoku że coś się robi bez mojej wiedzy), dziś zainstalowałem nową wersję i działa.

Edited by AlwinKolano (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...