Jump to content

prestashop destek

hkulte

Recommended Posts

Selam arkadaşlar ben kendi çapımda bir site oluşturdum 
 fakat bazı sorunlar var bir türlü halledemiyorum. yardımcı olacak arkadaş varsa memnun olurum. 

yapamadığım bazı hatalar şunlar

75 tl üstü kargo bedava yapamıyorum

üreticiler tedarikciler ayarlayamıyorum. ayarlıyorum fakat ürün sayfasına yansımıyor.

satış sözleşmesini bir türlü ayarlayamıyorum.

alt taraf cms de bilgi bölümünün altına iade koşulları felan ekleyemiyorum.

bunlarla ilgili bana yardımcı olabilecek arkadaş olursa çok sevinirim. 

hayri külte 

Edited by hkulte (see edit history)

Selam arkadaşlar ben kendi çapımda bir site oluşturdum 
 fakat bazı sorunlar var bir türlü halledemiyorum. yardımcı olacak arkadaş varsa memnun olurum. 

yapamadığım bazı hatalar şunlar

75 tl üstü kargo bedava yapamıyorum

üreticiler tedarikciler ayarlayamıyorum. ayarlıyorum fakat ürün sayfasına yansımıyor.

satış sözleşmesini bir türlü ayarlayamıyorum.

alt taraf cms de bilgi bölümünün altına iade koşulları felan ekleyemiyorum.

bunlarla ilgili bana yardımcı olabilecek arkadaş olursa çok sevinirim. 

hayri külte 

Hayri Bey,

Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Lütfen ilk iş olarak konu başlığını düzeltin, "Lütfen yardım", "Acil yardım", "Birkaç soru" şeklinde belirsiz ve öncelik isteyen başlıklar kullanmanız yanlış.

Sorularınıza gelecek olursak,

• Kargo ayarlar kısmına gelip ücretsiz kargo başlangıcı kısmına dilediğiniz tutarı yazın
  • (üreticiler, tedarikçiler için vb. filtreler için) Modüller -> Kategori Filtre modülünü inceleyin
  • "Satış sözleşmesini bir türlü ayarlayamıyorum"..? derken kastettiğiniz sorun nedir? Tercihler->Bilgi ve Yardım Seçenekleri kısmından düzenleyebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

şahin bey ilginiz için teşekkür ederim dediğiniz yerlere baktım fakat ne tedarkçi veya üreticiyi satış sayfasına ekleyebildim nede ürün alırken hizmet şartlarını oku dedigimde bir yazı gelmiyor ve biryerlerden de düzeltemiyorum. altta yine istedigim bir bilgi ekleyemiyorum. sakıncası yok ise size mail olarak bilgileri versem girip kontrol edebilirmisiniz. [email protected]

teşekkür ederim bilgileri mesaj olarak yolladın şahin bey

Merhaba,

• Menü düzeltildi,
  • Filtre modülü düzeltildi,
  • CMS 'ler düzeltildi, yönetmek için Tercihler -> Bilgiler sayfası üzerinden yönetebilirsiniz.Modül genel ayarları için Modüller -> CMS adımlarını izlemelisiniz. Son olarak Kullanım şartları kısmı da şu an çıkıyor, "Firma İş Konusu" diye oluşturduğunuz sayfaya bağladım, istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Bol kazançlar, iyi çalışmalar.

çok teşekkür ederim şahin bey menü nasıl düzeltiliyor o bir kez daha olmustu tekrar kurulum yapmıştım bu konuyu yazarsan sevinirim. birde ürün sayfasında üreticiler diye ayrı bir yer olabiliyormu. olmuyorsa sorun yok herşey icin tesekkür ederim.

çok teşekkür ederim şahin bey menü nasıl düzeltiliyor o bir kez daha olmustu tekrar kurulum yapmıştım bu konuyu yazarsan sevinirim. birde ürün sayfasında üreticiler diye ayrı bir yer olabiliyormu. olmuyorsa sorun yok herşey icin tesekkür ederim.

Merhaba,

• Her modülün resetlenme özelliği var; Modüller -> Menü menü seçenekleri kısmından Ayarları sıfırla dediğinizde iki seçenek sunuyor, Sadece Parametreleri Sıfırla derseniz sadece ayarları sıfırlanır, Evet Her Şeyi derseniz eklediğiniz menüler de dahil olmak üzere ilk haline döner.
  • Markalar için Modüller -> Üreticileri aktifleştirin, Modüller -> Pozisyonlar 'dan istediğiniz yere konumlandırın.

Konu başlığını güncellemeyi unutmayın lütfen.

İyi çalışmalar.