Jump to content

Napis "Nowy" na produktach - jak usunąć?


Solit

Recommended Posts

Chciałbym się upewnić czy dobrze robię, chciałbym hurtowo pozbyć się etykiety "nowy" dla zaimportowanych produktów (czyli wszystkich) reszta produktów będzie dodawana jednostkowo i one już muszą mieć etykietę "Nowy"

 

Wykonałem testowo na jednym produkcie poniższe zapytanie SQL i wydaję się że działa, ale czy takie zapytanie czegoś nie zepsuje ?

UPDATE `ps_product_shop` SET `date_add`=ADDDATE(`date_add`, INTERVAL - 30 DAY)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja mam taki problem, że na stronie głównej mam tylko blok Najczęściej kupowane czyli block best sellers. W Preferencjach-Produkty-lość dni przez które produkt jest oznaczony jako "nowy" mam wpisane "0", a i tak wszystkie produkty na głównej właśnie w tym bloku mają etykietę "NOWE".

 

O co chodzi? Ma ktoś jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taki problem, że na stronie głównej mam tylko blok Najczęściej kupowane czyli block best sellers. W Preferencjach-Produkty-lość dni przez które produkt jest oznaczony jako "nowy" mam wpisane "0", a i tak wszystkie produkty na głównej właśnie w tym bloku mają etykietę "NOWE".

 

O co chodzi? Ma ktoś jakiś pomysł?

OK. Tu znalazłem rozwiązanie. Trzeba zmienić w global.css dotychczasowy styl dla .new-label na .new-label {display:none}. I wycina etykietę w lewym górnym rogu NOWE wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

do ustawin daty dodania produktu (zmiany starego produktu na nowy, czy nowego na stary) polecam autorski modul:

 

http://prestas.4vip.pl/1608/tjgmvwn4twlq6e0v (dane logowania wpisane)

 

dwie mozliwosci ustawien daty:

 

1. wejscie przez  odnosnik w lewej kolumnie panelu (lub konfiguracja modulu) - zmiana daty hurtowej wielu wybranych produktow na raz;

2. karta edycji produktu > zakładka - zmiana daty poszczegółnego produktu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...