Jump to content

Καλοσώρισμα! Να συστηθούμε!


Isotech

Recommended Posts

Καλησπέρα και απο εμένα επιτέλους μπορουμε να έχουμε το δικο μας κομμάτι.


Εγω είδη εχω φτιαξει ενα site www.compat.gr και ετοιμαζο αλλα 3 για πελάτες μου.

Thanks to the Developers and the Moderators.


Armandos Dimopoulos

Link to comment
Share on other sites

ελα... ειμαστε τοσοι ωστε να εχουμε και ελληνικο κοματι? Σε τι θα γραφουμε; ελληνικα ή αγγλικα;

τους αγωνιστικους χαιρετισμους μου : παναγιωτης γουρνής

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο την Θεσσαλονίκη.μακάρι οτι προβλήματα έχει το prestashop στα ελληνικά να βρούνε λύση εδω.Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από Βόλο.... Ελπίζω να βοηθησουμε ο ενας τον άλλον σε αυτο το κομματι....
Εχω ήδη 1 e-shop για πελατη και ετοιμαζω το δικο μου....

Σπύρος ...... κατασκευή και Φιλοξενία Ιστοσελίδων

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα απο Καρδίτσα. Είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και ασχολούμε μόνος με την κατασκευή απλών eshop για hobby αλλά και για την επιχείρησή μου. Πολύ καλή ιδέα η λειτουργία ενός forum στα ελληνικά!

Μάκης... με τιμή

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα και από εμένα. Κώστας, φοιτητής στην Αθήνα, και χομπύστας developer.[ο θεος να με κάνει.. :P]
Πολύ καλή ιδέα η δημιουργία ελληνικής κοινότητας, και ήδη έχω βρει λύσεις από εδώ μεσα.
Αυτή τη περίοδο αναβαθμίζω το κατάστημα ενός πελάτη, και επέλεξα το PS, καθώς το oscommerce δε φαίνεται ό,τι καλύτερο για διαχείρηση 1000+ προϊόντων. Ελπίζω να αλληλοβοηθηθούμε.
Τους χαιρετισμούς μου.
Many thanks to the developers and the moderators, for the idea of creating a Greek section.
Great job guys!
Κώστας

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Καλημέρα σας,

Με λένε Μαρίνο και εύχομαι στην βοήθεια σας.

Θα ήθελα αν μπορείς να με καθοδηγήσεις ώστε να μπορώ να κεντράρω την κεντρική εικόνα στο homepage καθώς και του logo.

Ευχαριστώ,


Καλησπέρα και απο εμένα επιτέλους μπορουμε να έχουμε το δικο μας
κομμάτι.


Εγω είδη εχω φτιαξει ενα site www.compat.gr και ετοιμαζο αλλα 3 για πελάτες μου.

Thanks to the Developers and the Moderators.


Armandos Dimopoulos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Καλημέρα και απο μένα. Δημήτρης απο Πάτρα ,επιχειρηματίας .
Το τελευταίο διάστημα προσπαθώ να στήσω εκ του μηδενός ένα λειτουργικό και επεκτάσιμο e-shop. Να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε...
Η επιλογή μου να ασχοληθώ με το PS , ελπίζω να αποδειχθεί σωστή για την συνέχεια του project.
Να σημειώσω εδώ, ότι είναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι με κάτι ανάλογο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα και από μένα.

 

εντελώς νέα στο Prestasop και γενικά στα e-shops.

 

Αν κ' εγώ κατέληξα στο Prestashop για χρησιμοποίηση του σαν κατάλογο και καθαρά σαν χόμπυ, μ΄αρέσει όμως να πειραματίζομαι με διάφορα και μπορώ να πω ότι μ' ενθουσίασε η εύκολη χρήση του.

 

Είμαι εντελώς άσχετη με coding κτλ αλλά μετά από 1-2 μέρες που το παίδεψα λίγο ήδη άλλαξα κάποια πράγματα και το έφερα περίπου στα μέτρα που το θέλω...

 

Τώρα είδα ότι έχει και Ελληνική κοινότητα και το χάρηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και από εμένα.... πιστέψτε με οι επαγγελματίες του είδους θα μου είσαστε υπερβολικά χρήσιμοι!!!!! Όποιος γνωρίζει πραγματικά να κάνει παπάδες με το prestashop plz contact me στο [email protected]! Thankz!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά. Έχω ρωτήσει αρκετά πράγματα και ακόμη δεν συστήθηκα.

 

Αλέξανδρος από Λάρισα.

 

Νέος στο prestashop. Φαίνεται πολύ καλό, απλά όπως κάθε cms, στην αρχή κυριαρχεί το χάος :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα παιδιά Ακης από Αθήνα σχεδιαστής, αυτές τίς μέρες δοκιμάζω να φτιάξω ένα eshop με PrestaShop για πρώτη φορά.Πολύ καλή η ιδέα γιά Ελληνικό πεδίο μέσα στο PrestaShop.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...