Jump to content

Importálás után nincsenek bent a termékek!


adnetmedia

Recommended Posts

Sziasztok! Megpróbáltam importálni egy új terméket a weboldalba, szépen kiválasztom legördülő menüben, hogy mi micsoda, aztán az importálás után ki írja, hogy igen ez sikerült de ne felejetsem el újraindexelni a termékkeresőt. Ezt hogy értsem? És  nem látszódik a beimportált termék sehogysem.

Link to comment
Share on other sites

Az így importált termékek nem indexelődnek le automatikusan, így ezt Neked kell pótolnod. Menj a Beállítások => Keresésbe, és nézd meg, hogy mennyi az indexelt termék.

 

Ilyesmit kell látnod: 1000/1000 

Az 1000 nyilván Nálad más lesz. A bal oldali a termékszámodat mutatja, a jobb oldali azt, amennyi ebből indexelve van. Az indexelés azt jelenti, hogy hozzá van adva a keresőmotorhoz, ergo a termék kereshető.

 

Ha a fenti példánál maradva ezt látod: 1000/990, akkor 10 db terméked nincs az indexben, ergo nem kereshető a keresőben. Ebben az esetben nyomj rá a "Hiányzó termékek hozzáadása az indexhez" és pótolja a hiányosságot.

Erre figyelmeztet a szöveg amit kérdeztél.

Edited by pattila01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Köszi szépen! Ezt eljátszottam vele, de úgyanúgy nem mutatja a beimportált terméket. Megpróbáltam trükközni, hogy esetleg fogom és csak a képet és a nevet importálom be, a kategóriákat és a többi infókat kihagyom, de egyszerűen akkor sem sikerül betennem őket. Hiába indexelek, nem mutatja, hogy több lenne 0/0-át mutat, pedig a CSV importálása sikeres, az első menüben pedig a termék importálása lenyílómenüt választom ki.

Link to comment
Share on other sites

Amit írtam, az a "ne felejtsd el újraindexelni a termékeket"-re magyarázat. Azt, hogy miért nem importálja be a termékeket holott pozitív választ kapsz vissza, nehezebb kideríteni.

 

Először is nem tudok segíteni ha nem írsz verziószámot.

 

Másodszor pedig az importáló részben jobb oldalt alul vannak sample csv fájlok. Töltsd le azt amit a termékekről szól (products) és próbáld meg azt felimportálni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...