Jump to content

práce s obrázky v PS


Trampino

Recommended Posts


Dobrý den,

potřeboval bych vysvětlit, jak funguje v PS práce s obrázky, přiloženými k dodavateli a ke zboží.

Když založím dodavatele přes administraci PS a uploadnu mu přes administraci PS i obrázek loga, tak se mu na cestě /img/tmp/ vytvoří soubory supplier_X.jpg a suppier_mini_X_1.jpg. Kde X je ID dodavatele, přiřazené PrestaShopem. Následně pak to logo u toho dodavatele vydím v administraci PS v přehledu dodavatelů.

Když ale založím dodavatele, aniž bych mu přes admisnistraci to logo uploadnul a následně ručně přes FTP nahraju na cestu /img/tmp/ mnou vyrobené soubory supplier_Y.jpg a suppier_mini_Y_1.jpg (z určitých důvodů to potřebuji dělat právě takto), kde Y je ID které tomu mému dodavateli přiřadil PrestaShop, tak se mi u něj v administraci náhled loga nezobrazuje.

Přitom když jsem se díval do databáze, tak se mi nezdá, že by se ten název souboru s logem někam do databáze ukládal. Pletu se a někde v databázi to uložené je, nebo to funguje jinak? Pokud ano tak jak? A jak to funguje v případě obrázků připojených ke zboží? Předem děkuji za rady.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...