Jump to content
  • 0

Przenosi na główna stronę po naciśnięciu "potwierdzam zamówienie"


paplo22

Question

Witam 

 

Mam problem próbuje coś zamówić na sklepie ja wchodzę do koszyka (mam opcje zamawiania wszystko na jednej stronie) wypełniam wszystko prawidłowo, wybieram sposób płatności i przenosi mnie na stronę z potwierdzeniem, potwierdzam i wyskakuje strona główna, nic się nie zamawia, ani żadne błąd (nawet debugowanie nic nie pokazało) we wszystkich metodach płatności dzieje się to samo.

 

Sprawdziłem też opcje tą 5 kroków i tam nie przenosi do strony głównej po 3 kroku czyli nie pokazuje wyboru przewoźników

 

Co może być przyczyną? jakie propozycje? Proszę o jakąś wskazówkę, tak naglę się to stało :(

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

no własnie w trybie debugowania też żaden błąd się nie pojawia tylko przechodzi na stronę główna,

jedynie co znalazłem (ale chyba nie każda próba kupienia czegoś daje taki błąd w logach) to: zaawansowane->Logi:

4303 -- 1 Frontcontroller::init - Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart Cart 174 0x 0 2015-09-09 13:20:19

 

ale wcześniej nic takiego się nie pojawiało, tak samo przywróciłem bazę danych z 28.08(taka miałem wcześniejsza, alen ie jest to zatysfakcjonujace rozwiazanie) i zamawianie tam normalnie działa

 

właśnie ze nie instalowałem nowych modułów, konfiguracja się też nie bawiłem jedynie co było robione to dodawanie i modyfikowanie produktów 

Edited by paplo22 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...