Jump to content

PS 1.3.0.3


jaro61

Recommended Posts

Práve som dokončil inštaláciu PS 1.3.0.3 Beta 1 a hneď som našiel problém. Neviem či je to len u mňa, alebo je to všeobecný bug. V objednávkach sa teraz nezobrazuje cena za tovar (viď obrázok) Zobrazuje sa len cena poštovného. Celkova suma je v poriadku, pritom v tabuľke ORDERS su zapísane všetky sumy správne. Je tam cena za tovar, poštovné a celková suma, no v BO sa cena za tovar nezobrazi. Ma niekto podobný problém, alebo je niekde chyba len u mňa.

P.S. Pri pokuse o zmenu stavu objednávky to hodí túto chybu:

Pokus o neautorizovaný prístup (Hack) (Order -> total_products_wt is empty)

20069_zP0QvKK6kZEA6rRDlU79_t

Link to comment
Share on other sites

Ja viem, ja to zatiaľ testujem len na localhoste. Ostry obchod mam vo verzii 1.2.0.5. Chcel som zistiť ako funguje prerobená zmena stavu objednávky ak tovar nie je na sklade. Ale našiel som tam viac chýb. Alfa verzia tie chyby nemala. Na 1.3 verziu prejdem samozrejme až po dôkladnom otestovaní. Zatiaľ budem sledovať bugtracker.

Link to comment
Share on other sites

To by bolo fajn, ale mojou angličtinou sotva tam niečo napíšem. Čítať EN text dokážem a rozumiem, ale písanie mi neide dobré. Syn sa zo mňa smeje že píšem ako čiňan, takže sa radšej nebudem strapňovať. Možno ho nahovorím nech to napíše za mňa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...