Jump to content
jary.85

TCPDF ERROR při objednávce po upgrade PS

Recommended Posts

Prosím o pomoc. Upgradoval jsem PS na nejnoversí verzi z nějaké verze 1.6.0.4 a když dělám objednávku tak to po potvrzení dopravy hodí hlášku TCPDF ERROR: [image] Unable to get image: ceskafaktura/img/

nevíte někdo kde je chyba a jak to napravit??

Obrázek jsem kontroloval a pro jistotu znovu nahrál a práva složek i souborů taktéž. Našel jsem právě podobnou radu v zahraniční sekci, bohužel bez úspěchu. Zkoušeli jsme kontaktovat i tvůrce toho modulu ceskafaktura, ale na mejl neodpovídá.

Toto je přesně ten případ, kdy je neocenitelná spolehlivá podpora. Mohu to zkusit spravit. PM.

To máte naprostou pravdu a chválím přístup  ;)

Také při generování souborů PDF doporučuji mít vypnuto display_errors, pak lze dokument uložit i při případné vyjímce

Podpora samozrejme funguje v pripade, ze se na ni nekdo obrati.

Tento problem se objevil az u verze Prestashopu 1.6.1 a kazdy kdo napsal na  podporu dostal novou verzi modulu.

Prosim tedy pokud ma nekdo problem, aby se obratil na podporu.

No já nevím, ale jary.85 psal, že "tvůrce na mejl neodpovídá." A teď babo raď...

No já nevím, ale jary.85 psal, že "tvůrce na mejl neodpovídá." A teď babo raď...

Kazdemu kdo napise vzdy odpovim... vetsinou ten samy den nebo behem par dnu  takze pokud opravdu napsal tak odpoved jiz davno dostal.

Edited by Česká Faktura (see edit history)

Už odpověděl a následná instalace nové verze a vymazání cache pomohlo. Pár dní ta odpověď trvala, proto jsem psal, že tvůrce neodpovídá.

Ahoj vývojářům.

Mohu Vás požádat o napsání návodu na korektní odinstalaci?

Modul běží na Prestashopu 1.6.1.4 a po odinstalaci a odstranění modulu to hází chybu ERROR: [image] Unable to get image: ceskafaktura/img/

a vůbec nechodí emaily.

Díky

Odstranění modulu je jeho odinstalování a smazání z adresáře /modules? Ten modul sice neznám, ale pokud už není v /modules, tak mohl zanechat jedině artefakty v adresáři /override (a podadresářích). Ty je pak taky potřeba uvést do výchozího stavu, což je individuální záležitost v každém shopu.

Ahoj vývojářům.

Mohu Vás požádat o napsání návodu na korektní odinstalaci?

Modul běží na Prestashopu 1.6.1.4 a po odinstalaci a odstranění modulu to hází chybu ERROR: [image] Unable to get image: ceskafaktura/img/

a vůbec nechodí emaily.

Díky

Modul po odinstalovani vrati vse do puvodniho stavu pred instalaci a to vcetne souboru ve slozce override. Pokud mate problem piste na podporu uniquemodules@gmail.com, kde take zaroven  ziskate nejnovejsi verzi modulu.