Jump to content

TCPDF ERROR při objednávce po upgrade PS


jary.85

Recommended Posts

Prosím o pomoc. Upgradoval jsem PS na nejnoversí verzi z nějaké verze 1.6.0.4 a když dělám objednávku tak to po potvrzení dopravy hodí hlášku TCPDF ERROR: [image] Unable to get image: ceskafaktura/img/

 

nevíte někdo kde je chyba a jak to napravit??

Link to comment
Share on other sites

Obrázek jsem kontroloval a pro jistotu znovu nahrál a práva složek i souborů taktéž. Našel jsem právě podobnou radu v zahraniční sekci, bohužel bez úspěchu. Zkoušeli jsme kontaktovat i tvůrce toho modulu ceskafaktura, ale na mejl neodpovídá.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Ahoj vývojářům.

Mohu Vás požádat o napsání návodu na korektní odinstalaci?

Modul běží na Prestashopu 1.6.1.4 a po odinstalaci a odstranění modulu to hází chybu ERROR: [image] Unable to get image: ceskafaktura/img/

a vůbec nechodí emaily.

Díky

Link to comment
Share on other sites

Odstranění modulu je jeho odinstalování a smazání z adresáře /modules? Ten modul sice neznám, ale pokud už není v /modules, tak mohl zanechat jedině artefakty v adresáři /override (a podadresářích). Ty je pak taky potřeba uvést do výchozího stavu, což je individuální záležitost v každém shopu.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj vývojářům.

Mohu Vás požádat o napsání návodu na korektní odinstalaci?

Modul běží na Prestashopu 1.6.1.4 a po odinstalaci a odstranění modulu to hází chybu ERROR: [image] Unable to get image: ceskafaktura/img/

a vůbec nechodí emaily.

Díky

 

 

Modul po odinstalovani vrati vse do puvodniho stavu pred instalaci a to vcetne souboru ve slozce override. Pokud mate problem piste na podporu [email protected], kde take zaroven  ziskate nejnovejsi verzi modulu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...