Jump to content

Provázanost produktů


drboy

Recommended Posts

Nevím, jestli jsem někde nepřehlédl takovou vychytávku jako provázanost produktů. Myslím tím jednoduše řečeno. K tomuto zboží si taky objednali toto zboží a pochopitelně odkaz na toto zboží. Možná, že to tady někde je,ale nějak to neumím najít. Můžete mi někdo helpnout?

Link to comment
Share on other sites

Nevím, jestli jsem někde nepřehlédl takovou vychytávku jako provázanost produktů. Myslím tím jednoduše řečeno. K tomuto zboží si taky objednali toto zboží a pochopitelně odkaz na toto zboží. Možná, že to tady někde je,ale nějak to neumím najít. Můžete mi někdo helpnout?


Pri editaci produktu je na konci prislusenstvi, muzes si tam k jednomu produktu nahazet co chces. Doufam ze je to cos mel na mysli...
Link to comment
Share on other sites

Jo jo asi to je ono, testuju to na lokálu a vypadá to , že to je ono. Chce to akorát doladit překlad a určité drobnosti, protože " Příslušenství" je dost neprofesionální, ale i tak díky za pomoc. Až to vychytám , tak dám odkaz na hodnocení a tvrdou kritiku.

Link to comment
Share on other sites

Navíc, to, co je v productlistu dole, to je opravdu na Příslušenství, nikoliv na Lidé si taky zakoupili. Samozřejmě, jde to i použít na to, co chceš ty, ale to neznamená, že "to chce doladit překlad, protože Příslušenství je dost neprofesionální ...".. Prostě chceš použít funkci na něco jineho, než je primárně určena ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ach jo...

http://www.prestashop.com/forums/viewthread/16007/job_offers_and_services/module_prestashop_upsell_module___updated_april_25_2009

2. Up-Sell Module (Up-Sell/Cross Sell)

This one is a gem. When your customer has already put something in their cart…this module will find products that “other” people have bought along with the chosen product. This is powerful selling tool and shows-up at the right place = “The Shopping Cart”.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak sem dneska zkusil tu funkci Prislusenstvi v editaci produktu, ale...
po kliknuti na rolovaci tlacitko se mi sice vyjede dlouhy seznam vsech produktu v e-shopu, vyberu ten ktery chci k danemu zbozi pridat a Ulozim. Jenze nikde se nic nezobrazi, ani v editaci produltu v BO, ani v FO u detailu zbozi. Nikam se prislusenstvi nepridalo, nezobrazilo se. Netusite proc prosimvas?
A s tim mozna souvisejici dotaz - pod Prislusenstvi je jeste radek "filtr". Ten slouzi k cemu?
Diky za vysvetleni a rady

Link to comment
Share on other sites

Pupendo - zkus takove to velke zelene + ....

Nojo, mas pravdu, to me nenapadalo, ja to ani nezkousel protoze sem se mylne domnival, ze se tim zelenym pluskem pridavaji nova prislusenstvi, ale ze se jim prida vybrane prislus. me nenapadlo.
Ted bych jeste potreboval poradit jak takove pridane prislusenstvi odebrat. Pomoci toho velkeho cerveneho krizku ktery je na konci nazvu to nejde odebrat :-(
Diky za rady.
Link to comment
Share on other sites

Oprava pro mazání příslušenství v verzi 1.1.0.5 je zde. Stačí trochu hledat....... http://www.prestashop.com/forums/viewthread/11082/hlavn_diskuze/mazn_psluenstv


To mazání příslušenství je sice dobré, nicméně pokud máte v databázi více jak 2000 položek, tak roleta, která se Vám tímto rozvine - je opravdu něco kouzelného! Je to prostě nedořešené, stačil by výběr v kategorii, sekci ap. jeden řádek s roletou je extrém i na mně!


;-)
Link to comment
Share on other sites

Diky miro. Pomohlo to.
Vim, ze staci vice hledat, hledal jsem, ale tenhle prispevek mi to na klicove slovo "prislusenstvi" nechtelo najit. Pro me je kazde divani do PC velmi namahave a komplikovane a proto jsem rad za kazdou primou odpoved. Jeste jednou diky. Petr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...


No netusim preco, ale zobrazuje mi to aj produkty ktore si isto zakaznik nezakupil :) ...

Mna by zaujimal modul " spolu s tymto produktom zaujal aj tento produkt "

Nieco take som tu nevidel a hlavne aby to bolo naozaj relevante a nie ze si shop bude hadzat k produktom cokolvek co v skutocnosti ani prezerane nebolo.

Ci ze ostavam radsej u skrizeneho predaja vo ver. 1.3.1 :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...