Jump to content

www.macmaketi.com PrestaShop'un showcase'nde ...

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
Arkadaşlar,

Bu da tasarımını yeni yaptığım bir site..

http://alabilirsin.com

Umarım begenirsiniz.
Özellikle ürün sayfalarında küçük değişiklikler hakkında düşüncelerinizi bekliyorum...

sen benim aklımı mı okuyorsun bende bunun gibi bi tema tasarlıyorum. bunun gibi derken ana sayfası 3 farkı kategori olacak şekilde .. vaybe temalar çift yapılır derlerdide inanmazdım :)

• 4 weeks later...

merhaba ;

Uğur bey telefon görüşmemizden sonra sağlık sorunların nedeni ile sizi ziyarete gelemedim ama en kısa zamanda gelicem maltepeye yanınıza müsait olursanız çalışmalarınıza baktım gerçekten güzel işler çıkarıyosunuz süpersiniz başarılar...

biraz taktik almamız gerekiyor sanırım ... :)

Kolay gelsin görüşmek üzere

iyi haftalar Makaracı,

Sanırım kendileri arayıp buluyorlar. Ben herhangi kayıt falan yapmadım.. Site yayına açildiktan iki hafta sonra showcase aldılar. Ama bunun için kriterler nedir bilemiyorum...

site kurulduğu zaman ping alıyorlar, ayriyaten sitede kullanılan ps sürümü gibi birçok bilgiyi elde edebiliyorlar ben şahit oldum. ayriyeten google dan kendinizde rahatlıkla bir çoğuğu tespit edebilirsiniz. bir ara türkiyede 500 küsür tespit etmiştim. forum arayüzünün türkçe olması için bu kadar kişi kullanıyor filan diye kabul etmemişlerdi.
örnek google da türkçe sayfalarda
product.php?id_product=10

bunu aratırsanır baya birini bulursunuz

• Create New...