Jump to content

Odesílající e-mail obchodu


Mikye46

Recommended Posts

Dobrý den,

 

mám verzi prestashopu 1.6.0.7 zkoušel jsem i verzi 1.6.1.0 a i tu stejnou verzi znovu nainstalovat ale problém mi stále přetrvává. Vysvětlení problému: 

Zákazník udělá objednávku a přijdou mu dva e-maily. Oba přijdou z [email protected] (zadán při instalaci) ale když se dá odpovědět tak to odpovídá na dobrý@mail.cz. (mail správný jsem nastavil v administraci) Zkoušel jsem i přeinstalovat a nic se nestalo. Potřeboval bych, aby když lidem co si něco objednají, tak aby jim to přišlo z dobrý@mail.cz. Řešili jste to nebo víte co kde přepsat?

 

Děkuji moc

S pozdravem Michael Vajgl

Link to comment
Share on other sites

Dával jsem dotaz na poskytovatele hostingu. Ten mi řekl : "na našem poštovním serveru je dodána ochrana. V případě že script nepředává hodnotu "FROM" pak je automaticky dosazen email který je veden v kontaktech hostingového účtu.

Což je přesně chování které popisujete. Doporučuji zkontrolovat konfigurační soubor Prestashopu + nastavení Prestashop že máte adekvátně nastaveno "From". Případně mi předejte snímek nastavení ke kontrole."

 

Můžete mi pomoct najít script, který odesílá dané maily? 

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Já mám také problém s odesílajícím emailem z obchodu, ale jiný. Zákazníkovi přijde email se souhrnem objednávky a je tam celková cena atd. ale chybí tam soupis zboží a odkazy Historie objednávek, stav účtu apod jsou mrtvé. Aktualizoval jsem teď PS 1.6 na poslední verzi, ale problém přetrvává.

 

post-471652-0-06823300-1441625918_thumb.jpg

 

Nemáte někdo tip jak to opravit?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mám stejný problém. Při odeslání detailů o objednávce se mi vyplní pouze celková cena. Místo ostatních položek vidím pouze nenahrazené tagy. Tento problém jsem měl již ve verzi 1.5 a přetrvává i po upgrade na verzi 1.6.

 

aktualizoval jste take sablonu (theme) a sablony mailu? pokud se nepletu, menili se tam nejake promenne, zdali nebude zadrhel tam

Link to comment
Share on other sites

Děkuju za reakci. V šabloně problém není. Když vytvořím novou objednávku, tak to zákazníkovi zašle e-mail s potvrzením o objednávce.  Tento e-mail je kompletně v pořádku vyplněný. Jenže když z administrátorského rozhraní zvolím stav zakázky 'detaily o objednávce', tak mi to zašle totožný e-mail jenže tagy jsou nenahrazené. V prvním případě mi kód projde oběma dvěma soubory, kde se tagy nahrazují (classes/PaymentModule.php a modules/mailalerts/mailalerts.php) jenže v druhém případě to ani jedním souborem neprojde. Nicméně ještě jednou děkuji za snahu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...