Jump to content

Mail Alerts - změna předmětu emailu


abroucek

Recommended Posts

Snažím se o změnu předmětu emailu, který chodí po vytvoření nové objednávky majiteli eshopu pomocí modulu Mail Alerts v2.2. Už jsem zjistila, že se dá upravit v souboru mailalerts.php v složce zmíněného modulu (proměnná subject)...
Změním-li hodnotu na "Nova objednavka" bez diakritiky - změna předmětu funguje a email dorazí
Změním-li hodnotu na "Nová objednávka" s diakritikou - při tvorbě objednávky zákazníkem dochází k chybě a zákazníkovi to napíše: "Error: mail parameters are corrupted"

Prosím o radu, jak zprovoznit diakritiku, aby zasílání emailů s předmětem "Nová objednávka" majiteli eshopu fungovalo.

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Něco mě osvítilo a nastavila jsem kódování toho souboru na UTF-8... teď už to chodí s diakritikou, ale mezi písmeny "e" a "d" se vloží dvě mezery, přitom v mailalerts.php to mám jako jedno slovo - dohromady.
"Nová obje dnávka"
Nevíte, v čem může být chyba?

Link to comment
Share on other sites

Není třeba měnit soubor mailalerts.php stačí udělat změny v souboru lang.php a samozřejmě mít vpořádku všechny šablony emailů jak html, tak txt v ...\mails\cs uložené v kódování UTF8. Tento problém už je tady na foru vyřešen několikrát. Stačí použít funkci na fóru: "Search this forum".

Najdi si soubor lang.php v /mails/cs/ a edituj si e-maily jaký chceš. Zde je český překlad souboru lang.php.

?php

global $_LANGMAIL;
$_LANGMAIL = array();
$_LANGMAIL['Your new admin password'] = 'Vaše nové heslo';
$_LANGMAIL['Your password'] = 'Vaše heslo';
$_LANGMAIL['Welcome!'] = 'Vítejte v internetovém obchodě';
$_LANGMAIL['Order confirmation'] = 'Potvrzení objednávky';
$_LANGMAIL['Message from contact form'] = 'Zprávy z kontaktního formuláře';
$_LANGMAIL['My personal informations'] = 'Moje osobní údaje';
$_LANGMAIL['Message from a customer'] = 'Zpráva od zákazníka';
$_LANGMAIL['Preparation in progress'] = 'Připravujeme Vaši objednávku';
$_LANGMAIL['Virtual product to download'] = 'Virtuální produkt k stažení';
$_LANGMAIL['Package in transit'] = 'Sledování zásilky';

?>

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Ahoj, mam Version 1.3.1.1 a cesky preklad v lang.php. Presto se mi v predmetech mailu, ktere prichazi zakaznikovi objevuji anglicke vyrazy ([Levné Vánoční dárky - Cool Dárky.cz] On backorder). Uz jsem to nastaveni nekolikrat hledal v adminu, forech, souborech a nejak se nedari na to prijit. Nevite, kde by mohla byt chyba?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Já tam mám potvrzení objednávky, Zrušeno a tak, ale na email mi přijde jako název předmětu [{shop_name}] Potvrzení objednávky a nebo [{shop_name}] Zrušeno a tak dále. Rád bych bez toho [{shop_name}]. Mám verzi 1.6.0.9. A jak mohu změnit i název emailu? Teď ho mám jako {shop_name}.

 

Jen pro doplnění, na email mi nepřijdou písmenka {shop_name}, ale místo {shop_name} je tam název eshopu, který mám v prestě.

 

 

Prosím o radu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...