Jump to content

[1.6.1] Modyfikacja domyślnego szablonu - problem z belką kategorii.


xkrystekx

Recommended Posts

Witajcie,

 

postanowiłem pozostać przy domyślnym szablonie, lekko go modyfikując.

Niestety już mam (wydawać by się mogło - dość banalny) problem.

 

Dodaję nowe kategorie (oznaczam je jako widoczne) i niestety nie pojawiają się na górnej belce, gdzie domyślnie jest: Woman, Dresses, T-shirts). Nowe kategorie pojawiają się tylko w stopce.

Jak je dodać w górnej części strony?

 

p.s.

Przy okazji chciałbym się zapytać w jaki sposób mogę edytować bloki menu, które znajdują się np. na podstronach takich jak "Promocje", czy stronie kategorii - chodzi mi o zmianę kolejności tych bloków, czy dodanie/usunięcie jakiegoś?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

oj, widze, ze najpierw musisz poszukac jakiegos tutoriala o podstawach z prestashop. ale w sumie od tego jest forum, zeby pewnych rzeczy sie nauczyc. jednak, z calym szacunkiem, raczej tutaj nikt nie bedzie nikogo od 'przedszkola' prowadzil za raczke. pewnych rzeczy musisz poszukac sam.

 

modul to jedno a hook to "zaczep" (kontener modulow), do ktorego podlaczone sa poszczegolne moduly. w tych 'zaczepach' mozna zmieniac pozycje poszczegolnych modulow, wlaczac (instalowac, jezeli dany modul daje mozliwosc przyczepienia do danego hook), wylaczac poszczegolne moduly.

Link to comment
Share on other sites

Własnie staram się teraz trochę "pobawić" tym sklepem i sam rozkminić sobie co z czym się je :)

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc. Postaram się, żeby mój kolejny post dotyczył jakiegoś poważniejszego problemu (aczkolwiek mam nadzieję, że nie będę miał powodów do pisania takiego postu :))
 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...