Jump to content

Automatinis kainų atnaujinimas, kai yra kombinacijos


balted

Recommended Posts

Sveiki,

Gal yra koks nors protingas būdas atnaujinti kainas, kai prekės su kombinacijomis ir su tam tikromis kombinacijomis kainos skiriasi.

 

Lentelė ps_product pagal id gali susirasti kainą.

Lentelė ps_product_attribute susirandi visus tos prekės derinių kainų pokyčius (+ 0,3, - 0,5 ir pan.)

 

Bet susiduriu su poblema tokia, kad šioje vietoje prestashopas saugoja tik kainų pokyčius nuo defaultinės kombinacijos.

Ir kai eini iš galo su kainų atnaujinimu tai šioje vietoje nežinai dar pagrindinės kombinacijos kainos.

 

PV:

Prekė: Plyta

Spalva: Raudona Kaina: 10 eur. ref_id=plyta1

Spalva Ruda Kaina: +1 eur Galutinė kaina (11 eur) ref_id=plyta2

 

O tu turi kad dabar pagal re_id=plyta2 kaina 16 eur atnaujinti būtent antrą kombinaciją.

 

Ar yra modulis koks nors? Ar čia sau reikia dar vieną tarpinę lentelę kurtis kur visą šią nesamonę susirašytum?

 

 

Dėkui.

 

Link to comment
Share on other sites

Kiek pažiūrėjau ši modulį ir kiek aš supratau tai jis nėra full auto. AŠ noriu, kad kiekvieną naktį (ar kartą į savaitę) pagal kliento id atnaujintų kainas. Tai gali būti json, xml ar pan.

Ar aš nedažiūrėjau iki galo ko nors?

Link to comment
Share on other sites

Taip, jis yra skirtas tam atvejui, kai prireikia atnaujinti kombinacijas, ir tai nėra daroma pastoviai (kasdien).

 

Kas liečia paėmimą duomenų, tai tarpinės lentelės kurti nereikia, nes kaip ir pats minėjai, kaina saugoma product lentelėje, tai tereikia pasiimti ir atminusuoti, ir gausi pokytį.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...