Jump to content

LeoManageWidget - problem z wyświetlaniem losowych produktów


Fertechpl

Recommended Posts

Witam!

 

Mam "na warsztacie" moduł Leo Manage Widgets, w którym to można wyświetlić karuzelę produktów, sortując ją po ID,NAME, ADD DATE, itp., lecz nie ma możliwości włączenia losowego pobierania produktów. Może ktoś orientuje się jak tą funkcję dodać (standardowy homefeature to posiada, lecz nie ma możliwości karuzeli) lub może wskazać pliki odpowiedzialne za sortowanie?

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Ok, znalazłem obejście, bo jest to trochę zbyt prostackie żeby nazwać to rozwiązaniem.

 

W pliku: 

TwójFolderPresty/modules/leotempcp/classes/widget/carousel.php

Dodajemy shuffle($products); przed break;

case 'pcategories':
				$where = '';
				$catids = (isset($setting['categories']) && $setting['categories']) ? ($setting['categories']) : array();
				$products = array();
				if ($catids)
				{
					$categorys = implode(',', $catids);
					$where = 'WHERE  cp.id_category IN  ('.pSQL($categorys).')';
					$products = $this->getProducts($where, (int)Context::getContext()->language->id, 1, $nb, $orderby, $orderway);
				}
                
                shuffle($products);

				break;

Dzięki temu jeżeli wybierzemy segregowanie po kategoriach w widget'cie "PRODUCT LIST CAROUSEL", co odświeżenie strony wymiesza nam wszystkie wybrane produkty.

(działa analogicznie dla segregowania po id, name itp. itd.)

 

Nie zaznaczam że rozwiązane, bo to jest partyzantka.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

troche partyzantka, bo co jak bedziesz mial do przeszuflowania np. 1000 produktow? presta stanie ;/ trzeba by je przeszuflowac z LIMIT - jakas optymalna wartosc lub uzyc cache

W samym Leo Widget Manager jest możliwość podania ilości wyświetlanych produktów (default:6 ). Mi przy podaniu mu 300 się nie wysypuje :P

 

W każdym razie wiem że to tylko "na teraz", ale tak jak sam mówiłeś, na support Leo nie ma co liczyć, także to jest taki "fastfix" ;) 

 

Jakby co zabezpieczenie jest

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...