Jump to content

HOOK_HOME zobrazenie vo footer.tpl


pepco2

Recommended Posts

Ahojte, 


 


potreboval by som aby sa tento HOOK zobrazoval na každej stránke a najjednoduchšie riešenie ma napadlo to pridať do footer.tpl ale nejak to nechce fungovať vypisuje to chyby: 



Notice: Undefined index: HOOK_HOME in /cache/smarty/compile/34/a4/2c/34a42cfce727746dd76b418108277daad700596d.file.footer.tpl.php on line 32

Notice: Trying to get property of non-object in /cache/smarty/compile/34/a4/2c/34a42cfce727746dd76b418108277daad700596d.file.footer.tpl.php on line 32

HOOK pridávam ako :



<div class="clearfix">{$HOOK_HOME}</div> 

Link to comment
Share on other sites

Ahoj

 

Hoook home je v systému zaregistrovaný jen pro domácí stránku, je potřeba si případně odregistrovat vlastní hook a ten pak dále používat. Na internetu k tomu již bylo dost členku a témat na tomto fóru také, jen informace jsou v angličtině.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, 

 

na registráciu vlastného HOOKu som našiel toho dosť ale ja by som potreboval použiť tento konkrétny vo footer.tpl ale k tomu som už nejak nič moc nenašiel, vedel by si mi poradiť konkrétny materiál, lebo neviem, čo presne ani hľadať. 

Link to comment
Share on other sites

Problém je v tom že hook Home je svázaný pouze s domácí stránkou, tedy je potřeba založit vlastní HOOK a navázat ho na potřebné stánky jak to potřebujete Vy. Zkoušek modifikovat home, je celkem pak nebezpečné mohlo by Vám to v budoucnu dělat problémy při použití nějakých další modulu.

Nevidím nikde problém v tom založit nový, není problém ho pak na vykreslování přidat do pticky stránky a navázat na to příslušné události které se mají provést v modulech a nebo systémových funkcích.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...