Jump to content

Frissítés után fordítások


ikedubaku

Recommended Posts

Erősen gondolkozok a frissítésen a legújabb verzióra(1.6.0.11->1.6.1), csak az a baj, hogy elég sok egyedi fordítás lett eszközölve. Lehet úgy frissíteni a motort, hogy a módosított fordítások(shop/modulok) megmaradjanak?

Ha lehet, mik a lépései?

Link to comment
Share on other sites

Érdemes frissítés előtt mentést készíteni (mondjuk ez így is meg úgy is kell). A fordítások a "translations" mappában vannak eltárolva. Frissítés után meg kellene próbálni ezt a mappát (tehát a mentésből) átmásolni a frissített verzióra, így gondoskodván a fordításokról amiket eddig elkészítettetek.

 

Illetőleg ami talán jobb megoldás: lehetséges nyelvet exportálni (majd a frissbe importálni) az admin felületen a Localizations-nál. Nézd meg ezt a menüpontot.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Akkor ha kimentem a jelenlegi nyelvet(Nyelv kimentése), frissítem a motort, letöltöm az új verzóhoz a magyar fordítást, ezt felteszem, aztán a kimentett fordítással tudom frissíteni az újat a Nyelv frissítése/hozzáadása lehetőséggel?

Tehát ezzel a módszerrel amit egyszer már átírtam ezután is az átírt lesz?

 

Gondolom a használt modulok fordítását egyesével kell ki, ill. visszamásolni.

Edited by ikedubaku (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Szerintem jól gondolod. De mentés mindig legyen! Tudod, nem lehet elmondani elégszer :)

 

Igazából talán nincs szükség a használt modulok fordítását egyesével kimenteni, ha a nyelvet kimented, hiszen a nyelv exportálásában emlékeim szerint benne vannak a modulok is.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kösze a segítséget pattila01!

 

Mentést mindig csinálok, mert nyaltam már be, hogy nem volt :) Azóta több is van.

Most nem tudom leállítani karbantartás miatt a boltot, de amint alkalmas lesz nekiugrok. A válaszaid alapján immár optimistábban!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...