Jump to content

Prestashop 1.4.6 - strona ala-Intro


IgorDev

Recommended Posts

Witajcie,
 

Mam sklep, który funkcjonuje już jakiś czas (konkretnie od 2013r), muszę do sklepu wprowadzić modyfikację która polegała by na:

- zamiast głównej strony strona INTRO, na której można wybrać konkretną kategorię produktową i dopiero wtedy dostać się dalej.

- zależy mi na tym by po kliknięciu w konkretną kategorię były widoczne podkategorię tylko i wyłącznie z danej kategorii ( innych kategorii ma być nie widać).

Dokładny efekt o który mi chodzi jest wykorzystany na stronie >> www.firemax.pl

na stronie "głównej" są 4 kategorie które kierują dalej, ale tak że tych innych kategorii nie widać.
(tak jak by były to 4 oddzielne "sklepy:)


I do tego mam jeszcze pytania:
- Czy na preście jest możliwość wykonania czegoś takiego ?
- Jeśli tak to na której wersji PS najlepiej ?
- Słyszałem, że po dodawaniu stron "intro" kiełbasi się pozycjonowanie strasznie, to prawda ? 

 

Link to comment
Share on other sites

presta, ktora byto wersja nie byla, ma budowe modulowa, czyli jaki sobie modul wrzucisz, jak go skonfigurujesz, jak ostylujesz to juz "wedle uznania". mozesz ze storny glwnej wywalic wszystkie moduly (typu polecane, nowosci, banery itp) dorzucic modul wysweitlajacy grafiki (lub w nowszych wersjach skorzystac w modulu theme configurator) i tyle. i juz masz 4 grafiki z linkami do kateogrii.

 

co do samych kategorii, w nowszych wersjach w konfiguracji modulu kateogrii masz mozliwosc zaznacenia jakie kategoria ma wysweitac, czy wszystkiw, czy tylko podrzedne (podkateogrie) itp.

 

co moze sie pokielbasic, po dodanie strony intro? w wypadku jak powyzsze komletnie nic, a jescze tym lepiej, bo przy uzyciu poprawnych title obrazkow itp mozna na pozycjonowaniu zyskac. owszem,  przy dodaniu calkiem osobnej storny z redirektem do skepu mozna wiecej stracic niz zyskac. ale i takie storny, jak sie porawnie napisze i otaguje to bylby przydatne, cos a'la zapleczowe ;)

 

jaka wersja PS? jak wyzej, czym nowsza tym lepsza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...