Jump to content

Mała popularność sklepu, jakich zmian dokonać?


kwiatek

Recommended Posts

Witam, około rok postawiłem bratu sklep na Prestashopie, jednak zysków ze sprzedaży na nim prawie że nie ma. Czy moglibyście rzucić okiem na stronę i spróbować określić co może być główną tego przyczyną? Doświadczenia poza tym sklepem z tym CMS nie mam. Dodam że nie ma kupionego certyfikatu SSL, ale czy to ma aż tak duży wpływ na sprzedaż? Z góry dziękuję za pomoc.

 

www.autokosmetyk.com.pl

Edited by kwiatek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Informacja o ciasteczkach, mogła by mieć trochę przezroczyste tło, jeśli się wejdzie w kategorie oleje brak widocznych produktów dopiero trzeba przejść w kolejną podkategorię aby cokolwiek zobaczyć, wszędzie rzucający się w oczy napis że wam czegoś brakuje na stanie i żeby pytać, przycisk dodaj do koszyka w kolorze żółtym (czyli UWAGA), zmienia się na szary czyli w zasadzie kojarzy się po raz kolejny z brakiem. Zamawiane w 5 krokach czyli zwiększona liczba kliknięć aby dokonać zakupu. Górne menu o ile 3 pierwsze są ok to filtrów w życiu żadnego nie sprzedacie, a instrukcja jako kategoria? Nie wiem dlaczego to tak, jeśli ma to być jak kupować to zróbcie jak kupować z stroną cms, i jakimś krótkim filmikiem.

 

Ogólnie sklep sprawia wrażenie mało wyposażonego i pewnie tutaj tkwi największy problem, trochę poprawić layout i na koniec zainwestować w reklamę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...