Jump to content

Kolor podkreślenia belki górnej


Recommended Posts

Sytuacja doprowadza mnie do szału. nie mogę zlokalizować konkretnego koloru w górnym menu,

sprawdziłem dokładnie blocktopmenu.css i global.css

zarówno w hexach jak i rgb :

#00A8FF i rgb(0,168,255)

 

ten kolor pojawia się tylko przy podświetleniu pierwszej pozycji menu

i belka wygląda jakby miała gradient a nie mam tam żadnego wpisanego

 

ktoś miał coś podobnego?

pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy chodzi o standardowe meny (blocktopmenu) czy jakis dodatkowy modul ale jak o standard to style masz w ./css/modules/blocktopmenu/css/superfish-modufied.css

 

PS.

kodzystaj z firebuga lub narzedzi chrome do lokalizacji m.in. stylu dla konkretnego elementu - prawy klawisz na elemencie i 'zbadaj element' - jak tylko dla podswietlenia to wybierasz pozniej z plawego klawisza na kodzie ':hover' a dalej juz z gorki

Link to comment
Share on other sites

deesign4vip to właśnie robię ;)

kolor wychodzi w firebugu dla zmiennej active hover force. w superfish-modified.css w ogóle nie występuje kolor o takich paramterach,

Normalnie szok - tydzień o tym myślę.

 

a jaki jest plik nadrzędny względem superfish? bo może tam jest kolor.

Problem polega na tym że przez responsywność nie pokazuje dokładnie ścieżki pliku 

Link to comment
Share on other sites

Problem polega na tym że przez responsywność nie pokazuje dokładnie ścieżki pliku 

a co ma piernik do wiatraka? co ma responsywnosc do sciezki pliku?responsywnosc a chace to dwie inne baczki. moze bardziej CCC (combine, compress and cache)? te opcje sobie wylacz - PA > zaawansowane > wydajnosc > funkcjonalnosc CCC - tutaj daj wszystko na NIE bo inaczej predzej sie potniesz niz cokolwiek znajdziesz.... na czas budowy czy zmiany na stornie te opcje raczej sie wylacza... to samo cache. a i tutaj moze byc byk -moze i masz zmiany w pliku tylko cache trzyma? wyczysc cache z poziomu panelu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...