Jump to content

Opět problém s emailem zákazníkovi


Pursej

Recommended Posts

Prosím o pomoc. Po instalaci mi nejprve nechodily emaily na jména zákazníků s českou diakritikou, na ostatní ano. To jsem rozchodil. Teď však po zadaní objednávky chodí na zákazníka dva stejné maily, liší se jen předmětem.
Potvrzení objednávky - ten je v pořádku
Objednávka přijata - některé proměnné jsou zobrazeny jako skript Zboží {total_products} Slevy {total_discounts} apod.
Když ve statusech vypnu odesílání emailu (u Objednávka přijata). Tak nepřijde ani jeden email. Potřebuji se nějak zbavit mailu Objednávka přijata, nebo aby se alespoň zobrazoval korektně.
Neví někdo?

Mám verzi 1.2.5.0

Link to comment
Share on other sites

Ano asi ne úplně ideálně ale funkčně.
S tím, že přijdou dvě zprávy jsem nic nezměnil, protože změna označení odesílání zákazníkovi ve statusu "Objednavka přijata" způsobí buď nedoručení žádné zprávy nebo dvou a to: Potvrzení objednávky (to nevím jak se dá změnit) a tu druhou druhou si mohu vestatusech navolit. Takže zatim nechavam chodit potvrzeni zadani objednavky a druhá zpráva potvrzuje přijeti objednavky plus další doplňkové informace.

Pursej

Link to comment
Share on other sites

Já už to vyřešila, už chodí pouze jeden email - potvrzení objednávky order_conf
Postup jsem našla zde:

http://www.prestashop.com/bug_tracker/view/3660/



Otevři classes/PaymentModule.php
řádek 350

if ($orderStatus->send_email AND Validate::isEmail($customer->email))


z podmínky odstraň

$orderStatus->send_email AND

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Ja kdyz to udelam dle navodu nahore, tak mi eshop nejde vubec. Nevite proc ?

píše to toto:
Server error
The website encountered an error while retrieving http://www.panska-kosmetika.cz/. It may be down for maintenance or configured incorrectly.
Here are some suggestions:
Reload this web page later.
HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...