Jump to content

Garść pytań z różnych dziedzin


DarekCośtam

Recommended Posts

Cześć, nie chcę tworzyć nowych tematów dla każdego zapytania z mojej strony ;) więc tworzę jeden zbiorczy (lupka nie znalazła tematu).

 

Mam problem związany z PayPal. Powciskał mi się w różne miejsca, np. na stronę produktu i nie mogę znaleźć łatwego (przez panel administracyjny) sposobu usunięcia jego grafik. Czy jest jakaś opcja (bez ingerencji w kod) by usunąć go? Poniżej przykład:

 

post-1066449-0-39225900-1438514900_thumb.jpg

 

Edited by DarekCośtam (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Moduły > pozycje i odpinasz go z hooków gdzie się nie ma wyświetlać.

Dzięki wielkie, a orientujesz się, czy istnieje poradnik dot. zaczepów? Bo szczerze mówiąc ten dział jest dla mnie czarną magią, na przykład część zaczepów jest niepotrzebna (wyłączone moduły).

Sama w sobie struktura w jakiej "Pozycje" są zbudowana, są dla mnie bardzo anty user friendly, zasady działania może rozumiem, ale funkcjonalność tego jest beznadziejna i nie ogarniam poszczególnych haków, modułów, etc. :P 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki endriu107. Faktycznie to jest proste, mam jednak problem, bo zaczepy są jedynie w pewnych miejscach a w innych nie ma. Poniżej przykład

 

post-1066449-0-46719700-1438781804_thumb.jpg

 

 

Kolejne pytanie, tym razem związane z linkowaniem. Otóż próbowałem uprościć linki stron CMS do formy www.adresstrony.pl/strona, (obecnie mam www.adresstrony.pl//7-strona) jednakże w dziale SEO i URL występuje problem z usunięciem części {ID}, odrzuca zmianę pod pretekstem, że {ID} jest wymagane.

 

Da się to jakoś obejść bez gmerania w kodzie?

Link to comment
Share on other sites

Zaczepy są tam gdzie są, jedynie moduły nie posiadają obsługi wszystkich zaczepów, a sama opcja liveedit nie zawsze spełnia swoją funkcję dlatego ja wolę to robić poza liveeditorem.

 

Odnośnie pytania drugiego to ktoś, gdzieś, coś... że niby jakiś moduł jest do ładnych linków więc poszperaj na forum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...