Jump to content
  • 0

Patch bezpieczeństwa


vekia

Question

PrestaShop wydała łatkę do sklepu związaną z bezpieczeństwem. Wprowadź ją koniecznie do swojego sklepu *to ważne*

  • New versions of PrestaShop 1.4.x and 1.5.x. Version 1.6.1.0 is safe.
  • The Security Patch module for the 1.4, 1.5, and 1.6 branches.
  • Zip files of the changed files for the 1.4, 1.5, and 1.6 branches.
  • Patch files for the latest versions of each branch — 1.4.11.0, 1.5.6.2, and 1.6.0.14.

nowe wersje to
1.5.6.3 - łatka obejmuje również naprawę 11 innych błędów see the changelog here.
1.4.11.1 - łatka obejmuje również naprawę 7 innych błedów see the changelog here.

 

więcej informacji o problemie bezpieczeństwa tutaj: this whole article carefully

 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A jak ja mam wersję 1.6.0.9  to też mogę czy muszę najpierw przejść do 1.6.0.14? Drugie pytanie czy to może mieć wpływ na dodatkowe moduły? Znajdę gdzieś instrukcję dla początkujących najlepiej w ojczystym języku?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Najlepiej zrobić całą kopie plików z serwera i kopie bazy danych to jest najskuteczniejsze zabezpieczenie. Instalowałem ten moduł w dziesiątkach sklepów w żadnym nic się nie podziało, w kilku nie chciał się ten moduł zainstalować więc musiałem zrobić zmiany ręcznie w plikach sklepu również bez niespodzianek.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wystarczy że skopiuję całą zawartość folderu ze sklepem z ftpa? A w razie problemów jaki byłby koszt zrobienia tego ręcznie? Mam jeszcze inny problem opisany tutajhttps://www.prestashop.com/forums/topic/562409-problemy-z-wczytywaniem-pliku-z-zam%C3%B3wieniami-przez-api/. Ale niestety nikt mi jeszcze nic nie poradził, czy możesz zerknąć. Z góry dziękuję.

Edited by bercik (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...