Jump to content

Přepis DB = nedostupná administrace?


Aramon

Recommended Posts

Hoj lidi,

testoval jsem shop na locálu, pak jej hodit na testovací doménu, aby mohli zkoušet kámoši, zda vše běží v poho.
Překopčil jsem soubory, zálohoval DB, nahodil DB na serveru a vše jede, včetně přihlášení do administrace.

nyní jsem to udělal naopak, z webu jsem si udělal zálohu DB, tu jsem si nahodil na local a nemůžu se dostat do administrace, hlásí mi to:

employee does not exist, or bad password



Samozřejmě že admin existuje a v DB je.

Jsem si sto pro jist, že vše zadávám správně.
Nahodil jsme DB opět zpět na web a vše funguje.

takže řeším problém: proč se nemůžu přihlásit do administrace. Na locálu si nemám jak nechat zaslat heslo, to by asi vše vyřešilo. zkusil jsem tedy na webu v Nastavení->Emaily nastavit SMTP, jestli by mi to poslalo i z locálu ale bezúspěšně.

Napadá někoho něco?

Link to comment
Share on other sites

Hesla a loginy do databáze MySql jsou uvedena v souboru prestashopu ...config/settings.inc.php. V příloze máš soubor přes kterej si vygeneruješ nové heslo a pak ho vložíš do tabulky employee. Soubor si vyplň a ulož do rootu, kde máš instalaci a spusť.

heslo.zip

Link to comment
Share on other sites

No já ale nemám problém s přístupem do DB, protože web na localu normálně jede, úplně vše, jen to přihlášení do administrace dělá problém...Ale pomohlo vytvoření nového admina pomocí scriptu v odkazu, co jsem dával, následně jsem si změnil heslo u původního admina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...