Jump to content

Upgrade PrestaShop 1.4.7.0 na 1.6.1. v adminu chybí dopravci


Recommended Posts

Dobrý den, zkoušel jsem upgradovat Prestashop 1.4.7.0 na verzi 1.6.1 (modul "Automatická aktualizace [1-click Upgrade]").

Po upgradu se mi v administraci nezobrazuje volba "Doručení > Dopravci" (viditelná je pouze volba "Konfigurace"), nejde přidávat nové dopravce. Ostatní funguje v pořádku.

K dopravcům se dostanu jedině tak, že v prohlížečí zadám přímo url tj. /index.php?controller=AdminCarriers.
Objeví se rozhraní původní verze i detail dopravce je původní verze (není to průvodce). Dopravce jde přidat, editovat, uložit, změnit cenu apod.

Na frontendu se mi dopravci v objednávce zobrazují a nákup proběhne bez problémů.

Zkoušel jsem i upgrade na starší verzi Prestashopu 1.6.0.14, bylo to stejné, žádní dopravci v administraci.

Také jsem zkusil před upgradem smazat všechny dopravce (včetně rozsahů cen a vah) a vytvořit nové, ale také to nepomhlo.

Upgrade eshopu stejných verzí jsem dělal nedávno a bylo to v pořádku.

Děkuji za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nainstaluj si někde čistou verzi PS1.6.1 a potom vezmi data z tabulek:

 

ps_tab

ps_tab_advice

ps_tab_lang

ps_tab_module_preference

 

u stávající databáze ty tabulky vyprázdni a naimportuj tam data z čisté instalace. Myslím, že by to mělo pomoc a mělo by se poté zobrazovat klasické admin menu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...