Jump to content

Verze 1.3.xxx alfa, beta, gamma, delta


JAKCRABBIT

Recommended Posts

Přestaňte spamovat forum a moje PM, ICQ, MAIL dotazy ohledně verze 1.3.

VERZE 1.3 JE TESTOVACÍ VERZE KURVA!!! POKUD CHCETE PROVOZOVAT ESHOP, NAINSTALUJTE SI STABLE 1.2.5. POKUD CHCETE POMÁHAT S VÝVOJEM 1.3, SPAMUJTE NALEZENÉ BUGY DO BUG-TRACKERU.

Připadáte mi jak idioti, co neumí číst.

Tohle už jsem fakt musel napsat, protože to je neúnosná demence.

Link to comment
Share on other sites

jakcrabbit, klidek. Ja ocenujem tvoje schopnosti na poli PrestaShop, ale prajem ti, aby si uz nestracal cas s ludmi, ktorym je takyto odkaz urceny. Netreba pomahat za kazdu cenu a uz vobec nie sa rozculovat nad tym, aku pomoc ludia hladaju. Ak ta niekto ziada o pomoc a zda sa ti dotaz trivialny, vobec na neho nereaguj, alebo slusne pomoc odmietni. Usetris si nervy a predovsetkym cas.

Dalsim riesenim je zriadenie platenej poradne a tym sa definitivne precisti zrno od pliev, teda kto robi biznis a kto sa len hra a na kolene bastli shop pre chudaka klienta alebo iba pre seba. PrestaShop je nastroj na zarabanie penazi, preco by sluzby a ludia v komunite okolo mali poskytovat podporu zdarma? Pretoze sa obchod zdarma da stiahnut? Ani do teba nikto zdarma vedomosti o PS nenatlacil, tak ich predsa poskytuj ako platenu sluzbu. Ver mi, ze budes mat enormny zaujem serioznych klientov a nie looserov z diskusneho fora co si myslia, ze za 5€, idealne zdarma im niekto rozbeha shop.

Link to comment
Share on other sites

Ked som bol mladsi, bol som rovnako "nadseny" ako ty. Potom som zistil, ze robim zle len sebe. Prajem ti aby si sa na to ako reagujes raz dival tak, ako ja teraz ;)

PaySec - este nie, mam teraz dost roboty s inymi projektami ;) Ale v horizonte niekolkych mesiacov sa k tomu chcem urcite dostat a skompletizvat kolekciu sk/cz modulov.

Link to comment
Share on other sites

Nezatracujem tvoju uslachtilu filozofiu. Vsimam si ale, ze tie dobre skutky ta vobec nenaplnaju a skor frustruju. Takze je asi potrebne sa na tie dobre skutky pozriet asi trosku inak... nie je dobry skutok ako dobry skutok!


EE.... mě bohatě stačí ta komunita lidí, která se profiluje na qipu. Já tu poradim rád každýmu, ale nesmí ten člověk být úplně blbej :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nezatracujem tvoju uslachtilu filozofiu. Vsimam si ale, ze tie dobre skutky ta vobec nenaplnaju a skor frustruju. Takze je asi potrebne sa na tie dobre skutky pozriet asi trosku inak... nie je dobry skutok ako dobry skutok!


EE.... mě bohatě stačí ta komunita lidí, která se profiluje na qipu. Já tu poradim rád každýmu, ale nesmí ten člověk být úplně blbej :)


Pokud se taky nejedná o dotazy lidí, kteří ani nevědí co je to PsPad nebo SQL, případně hosting... :ahhh: :-)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...