Jump to content
presciak

Przelew na rózne rachunki bankowe

Recommended Posts

Witam

Ma może ktoś pomysł jak rozwiązać taki problem.

Mam sklep a w nim mam 3 waluty. Potrzebował bym w module przelew bankowy dodać więcej niż jeden nr rachunku bankowego (dwa w pln i jeden w Eur)

pozdrawiam

czy po zakupach, gdy klient wybierze metodę płatności - moduł ma pokazywać każdy z rachunków? czy tylko wybrane? Jeżeli tylko wybrane, to na jakiej zasadzie?

sporo od tego zależy. W pierwszym przypadku to łatwizna, wystarczy zmodyfikować .tpl w drugim - już jest gorzej ;)

vekia

idealnie by było gdyby rachunek w euro pojawial się dla wszystkich walut i krajów, języków poza polską

w polsce mogły by się pojawiać obydwa polskie rachunki tylko jakoś opisane który jest który. (w sumie nic się nie stanie)

gdzieś w sieci widziałem chyba modół coś ala multiprzelew bankwy tylko że płatny z:( i to całkiem sporo...

co do rozwiązania sie nie upieram

każde rozsądne :) wchodzi w grę

dawno temu widzialem tu na forum modyfikacje modulu bankwire tak zeby mozna bylo go zainstalowac kilka razy - wtedy moglbys ustawic w kazdym co innego i przypisac kazdy do innej waluty

dawno temu widzialem tu na forum modyfikacje modulu bankwire tak zeby mozna bylo go zainstalowac kilka razy - wtedy moglbys ustawic w kazdym co innego i przypisac kazdy do innej waluty

:) no no mogło by być :) a dało się go powielić kilka razy a nie raz??

hmm znalazłem taki moduł

https://www.prestashop.com/forums/topic/441673-free-modulemulti-bank-wire-and-payment-confirmation/

z tym że w mojej prescie nie działa pojawiają się te same błędy co na screen.

Może jest ktoś chętny na jego dostosowanie?:)))). Wygląda dość sympatycznie

Edited by presciak (see edit history)